Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Kariyer hayatınızı ilgilendiren konularda kişilerle aranızda uzlaşmayı yakalayamayabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilir ya da yanlış anlaşılacağınızı düşünerek kelimeleri yerinde kullanmakta zorlanabilirsiniz. Cesaret ve özgüven sizi bir anda yoğun duygular etrafında sarabilir. Bugün şartları zorlama adına daha fazla mücadeleci bir ruha bürünebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Kendinizi doyumsuzluk içinde gördüğünüz konularda duygusal hareketlilikler içine gireceksiniz. Yakında yaşamınızda önemli değişiklikler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Özel zevklerinize ve uğraşlarınıza zaman ayırma çabanızda, ikili bir ilişki içersinde ilginç fırsatlar yakalayacaksınız. Bu uğraşlar arasında yolculuklar da olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Kendinizi tamamen iş planlarınıza adadınız ve gerekli gücü kendinizde buluyorsunuz. Özgüveniniz sayesinde önünüzde hiçbir enerji duramayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Ailenizle ilgili konulara hassasiyetle yaklaşmanız gereken bir gündesiniz. Akşam saatleri zorunluluklar sizi biraz yorabilir. Ancak mecbur olduğunuzu düşündüğünüz işlerin suçunu kimseye özellikle de sevdiklerinize yüklemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Burcunuzda ilerleyen Ay artık size rahat ve iyimser zamanlar getirecek. Dikkat çekici olmanın verdiği güvenle ilerleyebilirsiniz. Risk almak, yeni başlangıçlar yapmak birinci önceliğiniz . Yenilikleri hayatınıza katabilmekte oldukça başarılısınız. Ancak ani çıkışlar ilişkilerinizde sorun yaratabilir. Ben merkezci yanlarınızı bu dönem kontrol etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Gözden kaçırdığınız bazı ayrıntılar bugün size anımsatılacak. Bu günlerde bir unutkanlık içindesiniz. İş hayatınızda güzel dostluklar kurmuşsunuz. İçinde olduğunuz dayanışma işleri kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Ailenizin maddi problemlerinin gündeme gelmesi, iş temponuzdaki yoğunluğunuzu arttırırken, birçok işinizi, gün içine sığdırmak zorunda kalabilirsiniz. Sorumluluk duygunuzu gelişmiş olması nedeniyle, bulunduğunuz ortamın dışına çıkabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Maddi konularda gereksiz bazı harcamalar yapabileceğiniz bir gündesiniz ve bütçenizi dengelemeniz sizin için kolay olmayacaktır. Gelirlerinizi arttırmanın yollarını arayabilirsiniz ancak bu sizin için kolay olmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Kendisine tavırlı olma kararı aldığınız kişiyi, onunla ilgili sıkıntınızdan haberdar etmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed