Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2020)
Sevdiğiniz kimseyle beraberce vereceğiniz bazı kararları uygulamaya sokuyorsunuz.Daha önce başladığınız girişimler bu güne karan bazı ufak aksaklıklarla devam ediyor. Bu dönem beklemediğiniz bir dostunuzun hoş bir teklifi bazı parasal sıkıntılarınızı sona erdirebilir. Başkalarının söylediği biçimde değil kendi düşündüğünüz biçimde davranın. Size yapılan bir teklifi düşündükten sonra belki kararsızlığınız nedeni ile reddetmeniz olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Eylül 2020)
Bugün zihinsel faaliyetlerinizi gerçekleştirmeye fırsat bulabileceğiniz sakin , rahat bir gün olacak. Hobilerinizle meşgul olmak, kafanızı dinlemek için çevrenizdeki insanlardan uzaklaşma imkanı bulacaksınız. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber ile arkadaşlarınızdan birini ziyarete gidebilirsiniz. Sağlığınız oldukça iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2020)
İş arkadaşlarınızla ufak tefek tartışmaları önemsememeniz gerekiyor. Üstleriniz sizi takdir etmekle kalmayıp, aynı zamanda ödüllendiriyor. Kendinizi işinize verin. Aile içindeki ufak tefek tartışmalar son buluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2020)
Arkadaşlarınızın sizin üzerinde olumlu etkilerini inkâr edemezsiniz. Bazı paylaşımlarınızı onlara aktarmak isteyebilir, bir takım organizasyonlara imza atmayı arzulayabilirsiniz. Bugün duygu paylaşımları içinde olacaksınız. İnatçı davranışlarınızdan vazgeçin. Aşk hayatınız renkleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2020)
Yeni adımlar ve kariyere yönelik projeler üzerinde durmaktasınız. Yarın pek çok konuda daha rahat ilerleme şansınız var. Bugün iş hayatınızda almanız gereken sorumluluklar üzerinde durmalısınız. Eldeki işleri doğru organize etmek, üstlerle ilişkilerde esnek olmakta yarar var. Somut verilerle yapacağınız çalışmalar verimli sonuçlar getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Eylül 2020)
Bugün dikkatli olursanız, büyük bir fırsatla karşı karşıya geleceksiniz. Önünüzde parlak bir gelecek görünüyor. Sadece, size yaklaşan fırsatları önceden sezebilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2020)
Aşk hayatınız çok zengin bir dönemden geçiyor. Gönlü boş olanlar hayatlarının aşkını bulabilirler. İlişkisi olanlar ise çok önemli kararlar alabilirler. Sevgilinizle aranızda büyük bir yakınlaşma olabilir. İş hayatınızda çalışmalarınızın meyvesini alacağınız güzel gelişmeler sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Eylül 2020)
Bugün birçok konuda ortağınızın desteğini görebilmeniz mümkün. Yakın çevrenizde yeni insanlarla tanışabilir, işbirlikleri için harekete geçebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızı uygulayabileceğiniz yeni anlaşmalar gündeminizde yer alabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Eylül 2020)
Bazı belirtiler var, ama görebilmeniz gerekiyor. Önünüzdeki günler içersinde bazı ataklarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed