Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Bazı konulardaki fikirlerinizi yüksek sesle dile getirmek yerine, daha samimi ve zarif şekilde sorgulayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Bugün kendinizle ilgili konularda fazla konuşmak istemeyeceğiniz ve gizli sayılabilecek konularla ilgilenmek isteyebileceğiniz bir gün. Duygularınızı kontrol etmekte oldukça zorlanıyor olabileceğiniz bu gün planlarınızda değişiklik yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ay ın konumu sosyal hareketlenmeleri gündeme getiriyor. Uzaklardan ve yabancı ülkelerden beklediğiniz bazı haberler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
AŞK: Saygı, sevgi birlikteliğineözen göstermelisiniz. Bugünkendinizi özgür ilan etmepeşindesiniz. Partnerinizingüvenini sarsacaksınız.PARA: Aşırı hassasiyet yaratarakgörevinizi tam anlamı ile yerinegetirmiyorsunuz. İş disiplininiz bugün olumsuzşartlarda geçiyor. Hata yaparak zarara uğramayın.SAĞLIK: Aşırı yorgunluğun getirdiği baş ağrılarıveya eklem ağrıları stresinizin belirtisi. Gereksizüzüntülerle kendiniz hazırlıyorsunuz bu durumu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Gün ortası eşiniz ya da partner konumundaki bir kişinin sizin için yapacağı bir jest her şeyi akıcı hale getirecek. Görüşlerinizi bildirmeye teşvik edenlere karşı suskun durmayın. Doğru iletişim pek çok açıdan kazanç sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Sizi bekleyen pek çok sorumluluk öne çıkıyor. İş hayatında yeni bir yapılanma ve ciddiyet isteyen gelişmelerle harekete geçmeniz gerekecek. Mesleki alanda yaşanan değişiklikler açısından da kolay bir dönem değil. Yaşanan engeller karşısında enerjinizi daha doğru ve konsantre kullanmak durumundasınız. Ailevi konuların ihmal edileceği bu günlerde sakin kalınmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Çok istekli çalışıyorsunuz. Bu da iş hayatınızda size bir ayrıcalık kazandırıyor. Genel olarak yolunda giden işlerinizin, son günlerdeki geçici teklemeleri sizi bu kadar düşündürmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Aşk hayatınız çok zengin bir dönemden geçiyor. Gönlü boş olanlar hayatlarının aşkını bulabilirler. İlişkisi olanlar ise çok önemli kararlar alabilirler. Sevgilinizle aranızda büyük bir yakınlaşma olabilir. İş hayatınızda çalışmalarınızın meyvesini alacağınız güzel gelişmeler sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Maddi ataklarınızda dikkatli olmanız gereken bir gün. Yakın çevrenizle olan iletişimin boyutları beklenmedik bir şekilde değişime uğrayabilir. İletişimde yoğunluk yaşayabilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Önünüze koyduğunuz hedefleri test etmekle karşı karşıya kalabilirsiniz. Ani karar vermenin size yaramayacağı bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed