Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2019)
Finansal veya özel hayatınızla ilgili bir durum hala dikkat gerektiriyor. Çözümlenmemiş durumlar zayıf zamanlarda yok olabilir. Duygusal karışıklıklar söz konusu olabilir. Şüpheleriniz varsa, harekete geçmemeniz de fayda var. Ani tepkileriniz meşhurdur, ama bugünlerde zamanın gücüne inanmakta fayda var. Enerjinizi sosyal aktivitelere, seyahatlere ve kişisel gelişime ayırmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mart 2019)
Bugün kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Bazı sıkıntılar hissetmeniz olası. Bu sıkıntılarınızı paylaşacak birilerini yakınlarınızda bulamayabilirsiniz. Gün içinde duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra yapmaktan pek hoşlanmadığınız angarya işlerle meşgul olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2019)
AŞK: Bugün duygu trafiği yaşıyarak çevrenizi ve kendinizi huzursuz edebilirsiniz.Duygularınızı kontrol altında tutmalısınız. Evli olanlar bugün yoğun bir sevgi görerek oldukça şımaracaklar. PARA: İşlerinizin ertelenmesi nedeniyle psikolojik sorunlarınız artabilir. İşinizi ihmal etmemelisiniz. Geçmişe göre daha tutumlusunuz. SAĞLIK: Uzun yürüyüşler ayak bölgenizde bileklerinizle ilgili şişlikler yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2019)
Bugün olacakları bekleme değil de harekete geçme günü sizin için. Adımlarınızı tutan şey eğer parasal kaygılarsa bu sorunun hiç olmadığını farz edin. Yani hiç paraya ihtiyacınız olmasaydı ne acaba yapmak isterdiniz?
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2019)
Temponuz oldukça yüksek. Burcunuzdaki Ay sizi her açıdan desteklerken öncelikleriniz değişebilir. Özellikle iş ortamında sizi zorlayan ve disiplin gerektiren konulara dikkat etmelisiniz. Dağınık etkiler nedeni ile kafa karışıklığı yaşanabilir. Diğer yandan ilişkilerin getirdiği duygusal hassasiyetler var. Sizi harekete geçiren konularda gücünüzü ortaya koyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mart 2019)
İş hayatınızda sıkıcı bir gün sizi bekliyor. Bugün iş veriminiz oldukça düşük olacak. Sık sık çalışma molalarını uzatacak, işten kaçmak için elinizden ne geliyorsa yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2019)
Kalbiniz boşsa karşınıza biri çıkacak. Onunla ilgilenebilirsiniz. Bu ilişkinin evliliğe gidebilirlik potansiyelini görmeye çalışırsanız, hayatınızın insanı karşınızda duruyor olabilir. İşinizde artan sorumluluklarla nasıl başedebileceğinizi bilememe gibi sıkıntı ve endişeleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mart 2019)
Sizden bir konuda parasal destek isteyen bir yakınınıza yardımınız olacak. Maddi durumunuzu düzeltiyorsunuz. Buna bazı yakınlarınız adına da memnun oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mart 2019)
Etrafınızda, insanların sevinç ya da üzüntü olarak yaşadıkları bazı olayların, size bir etkisi olmadığı halde, fazlaca ilgilisi görünüyorsunuz. Henüz bilgi sahibi olmadığınız gelişmeler, sonradan üzülmenize neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed