Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2021)
Bugün aile ilişkilerinizin gündemde olacağı ve onların sorunlarıyla ilgilenmeniz gereken bir gündesiniz. Aile büyükleriniz sizin istediğiniz ya da planladığınız bazı şeylere karşı çıkabilirler. Ancak mantıklı açıklamalarla onları ikna edebilirsiniz. Yapacağınız en kötü şey sert tepki göstererek konuyu kestirip atmaktır. Aslında size karşı değiller ve size bir zarar gelmesinden korktukları için bu şekilde davranıyorlar. Fazla gayret göstermeniz gereken bir işi çevrenizin kıskançlığını uyandırabilecek kadar parlak bir şekilde bitirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mart 2021)
Yeni çevrelere girebileceğiniz ve arkadaş çevrelerinde hoş ilişkiler kurabileceğiniz bir gün. Bugün kişisel girişimlerinizde cesaretli olabilir fakat harekete geçme konusunda duraksayabilirsiniz. Heyecanlı yapınız sevgi ve yaratıcılık gerektiren konularda yenilik yapma isteği içine girmenize neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2021)
Aynı anda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Fakat iş hayatınızdaki sorunlar canınızı sıkacak. Bunların nedeni sizsiniz çünkü düşünmeden karar veriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2021)
Bu sabah içi içine sığmayan bir haliniz var. “Ne olacaksa olsun ama hemen olsun” dedirten telaşlı ruh halinden çıkabilmek için yakın çevrenizdeki bir kişiden destek alabilirsiniz. Konuşmalarıyla sizi rahatlatacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2021)
Ortaklıkların getirdiği önemli kısıtlamalar var. Bazı anlaşmaların üzerinde durduğunuz bu dönem tek başına olmayacaksınız. Dışsal koşullar sizi bağlarken evliliğiniz ya da yakın ilişkileriniz öne çıkabilir. Etkinliğinizi ortaya koyamayacağınız bu süreci sakin geçirmelisiniz. Yaratıcı konular, hayatın olumlu yanlarını yaşamak adına keyifli zamanlar da olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mart 2021)
Son günlerde iş yerinizde çok tembelsiniz ve işlerinizin çoğunu aksattınız. Bu gidişle tatile çıkmak için fırsat bulamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2021)
Meslek değişimi söz konusu olmayacak, sadece kapalı kaldığını düşündüğünüz kapılar açılacak ve yükseleceksiniz. Geçmişte istemeyerek yapmış olduğunuz bir yatırımın sonucunu, bugün en iyi şekilde alacak ve çok sevineceksiniz. Hava değişimlerine karşı tedbirli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mart 2021)
Abartılı fikirler sizi hatalı düşüncelere sürükleyebilir. Çevrenizde birtakım elemeler yapmanız gerekiyor. Alım satım konularında çok çeşitli seçeneklerle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mart 2021)
Arkadaşlarınıza karşı zaman zaman sert tutumlar içine girebiliyorsunuz. Bugün de sinirinize hakim olamayacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed