Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Yakın çevrenizle samimi ve sıcak iletişimler kurmak isteyeceksiniz. Alacağınız haberlerden çok mutlu olabileceksiniz. Kendi kendinizle biraz yalnız kalmak ve bazı konularda kendinizi daha motivasyonlu hissetmek isteyebilirsiniz. Bu anlamda sizi yıldıran, enerjinizi aşağıya çeken iç sesinizden dahi uzaklaşmak eğiliminde olacaksınız. Bilirsiniz sorunlar karşısında en önemli güç onu yenebilecek kapasiteyi içinizde barındırıyor olmanızdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Bugün genel olarak düşünceli ve huzursuz olacaksınız. Duygusal konulardan uzak olacak ve mantığınıza önem vereceksiniz. Karar vermeniz gereken bazı konular olabilir. Zihinsel faaliyetleriniz oldukça kuvvetli olacağı bugün isabetli kararlar alabilirsiniz. Ailenizle aranızdaki bir sorunu bugün halletme olanağı bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
AŞK: Sevgilinizle aranızdakisorunları yok ettiğinize göremutluluğun tadını çıkarmanızdasakınca yok. Genel anlamdanegatif bir yapıya sahip olsanız dabugünlerde oldukça pozitifsiniz.İŞ: Karşılaştığınız kişilere ilketapta iyi izlenim bırakıyorsunuz. Ancak sonradanani tavırlarınızla insanları kaçırıyorsunuz. Buani hareketlerden uzak durmalısınız.SAĞLIK: Sezgileriniz çok güçlü. Gelecektebaşınıza gelecekleri az çok kestirebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Sahnede olmanız gereken bir olayda kendinizi geri çekebilirsiniz. Ancak bu duruş size kazanç getirmeyecek. Aksine biraz olsun kendinizi göstermek, stresi bir kenara bırakıp işin eğlencesine varabilmekle mutluluk gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Evlilik, yakın ilişkiler ve ortaklıklar sizi hareketli kılmakta. Ãœzerinizde baskı kuran gelişmelerle ilgilenmeniz gerekecek. Artan ortaklaşa sorumluluklar karşısında kabullenici olmanız lazım. Ortaklıklarınızda çözüm arayışı içinde olmanız halinde kazançlı çıkabilirsiniz. İkili ilişkilerde ise eşin duygusal durumu sizi yakından ilgilendirebilir. Gereksiz kuruntulardan sakınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Nisan 2018)
İş yaşamınızda enerjinizi pozitif olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz yada yeni projelere adım atabilirsiniz. Fikirlerinizi rahatça ortaya koyabilecek ve karşınızdaki insanlara kabul ettirebileceksiniz. Parlak bazı fikirler düşünebilirsiniz. Bir süreden beri üzerinde konuştuğunuz ancak bir türlü gerçekleştiremediğiniz bir planınız yeniden gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Meslek değişimi söz konusu olmayacak, sadece kapalı kaldığını düşündüğünüz kapılar açılacak ve yükseleceksiniz. Geçmişte istemeyerek yapmış olduğunuz bir yatırımın sonucunu, bugün en iyi şekilde alacak ve çok sevineceksiniz. Hava değişimlerine karşı tedbirli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Küçük bir para desteğine ihtiyacınız olabilir. Bir taşınmanın eşiğinde gibisiniz, bu sizi ürkütüyor. Alacak verecek işlerinde bugünlerde bazı küçük zararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Önümüzdeki günlerde sıcakların etkisiyle sağlığınız bozulabilir. Fazla terlememeye dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed