Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2021)
İş hayatınızda sizi zorlayan veya size ultimatomlar veren kişiler söz konusu olabilir. Güçlü pozisyondaki kişilerle kuvvetli ilişkiler kurmanız ve tecrübeniz meydan okuyan kişilerle başa çıkmanızı sağlayabilir. Neler yapabileceğinizi görmek isteyen kişilerle açık konuşmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Çok göz önünde yaşadığınız için arzularınız ve beklentileriniz size özel kalamıyor. Pek çok kişi yaşamınız hakkında konuşuyor. Bugün, çevrenizi sizi anlayacak kişilerle ve gerçek dostlarınızla sınırlama kararı alabilirsiniz. Akşam saatlerinde evinizle ilgilenebilirsiniz. Evinizle ilgili bazı değişiklikler yapmayı planlıyorsunuz, bu değişiklikler için fırsat kapınıza gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2021)
AŞK: Duygularınızdaki değişimikendiniz de hissediyorsunuz. Hoşgünler geçiriyordunuz ancak anibir şekilde partnerinize karşıdavranışlarız değişti. O da budeğişimin farkında.PARA: İşinizde oldukça enerjikbir haldesiniz. İş yerinizde sürekli ayakta durmakistiyorsunuz. Oturarak çalışan Koç’lar bugünyerlerinde durmakta zorluk çekebilirler.SAĞLIK: Bugünlerde harekete bağlı kilo kaybıyaşıyorsunuz. Bu fazlalıkları olan Koç’lar için iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Özgürlük ihtiyacınız en üst seviyede olacak bugün. Ne yapsam da hayatıma farklı bir şeyler katsam arayışınız sonuç verecek. Yaşamı keyifli hale getirec ek yeni şeyler öğrenip yeni ortamlara girebilirsiniz. Açın gözlerinizi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Haftanın ilk günü yüklü bir tempo var. Sizin için öncelikli olan işlere başlamak, günlük rutinleri planlamak zor olmayacak. Biraz kişisel uğraşlar ailenizle ilgili konuları içine alabilir. Eldeki kaynakları akıllıca yöneteceğiniz desteklere açık olun. Kariyer hesaplarınızda daha temkinli olmalı, şu dönemde önemli kararlar almaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Bugün işinizle ilgili konularda hareketlenme ve yoğunlaşma olacak. Ruhsal yönden biraz kuruntulu ve düşünceli olacaksınız. Fakat iş arkadaşlarınızın ilgisi ve sıcak davranışları sizi rahatlatacak. Karar veremediğiniz konuları da sonraki günlere erteleyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Sevgilinizi incitme korkunuz var. Bu, yaşadığınız onca güzel şeyden kaynaklanıyor. Beraberliği böyle kabullenip sürdürme, sorunları zamana bırakma yolunu seçmekle hata yapıyorsunuz. İş rekabetlerinden uzak duruyorsunuz. Yakında size yapılacak birtakım teklifler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Nisan 2021)
Yeni kararlar alamaya ve yeni girişimlerde bulunmaya uygun bir günde değilsiniz. Dolayısıyla yatırımlardan bir süre uzak durmanız sizin için en doğrusu olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Nisan 2021)
İnsan hem ilginç, hem de kötü olabilir. İlginç kişilikler her zaman dikkatinizi çekiyor, onlara hemen sempati duyabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed