Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
İlişkinizde hiç beklemediğiniz sürprizler ve ani yön değişiklikleri ile karşılaşabilir, bu sayede kendinize verilen değeri daha iyi fark edebilirsiniz. Her zaman takdir edilmeyi beklemeden, insanlardan hiçbir beklenti içerisinde olmadan hareket etmeniz hem sizin daha mutlu olmanızı sağlar hem de kendinize olan güveninizi daha da sağlamlaştırır. Yalnız olanlar için heyecanlı tanışmalar ve sürpriz haberleşmeler söz konusu olabilir. Özgürlük ihtiyacınızın sizi farklı yerlere sürüklemesine izin vermeden hareket etmeli, pişman olacağınız anlık hevesler içine girmemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinciniz var. Bu sevincinizi bazı dostların da sizinle paylaşmak istemesi, bazı eleme niyetlerini ortaya çıkartabilir. Biraz iyimserlikle bazı atılımlarınızda başarılar elde edeceksiniz. Bugün telaşlı bir hazırlık içinde görünüyorsunuz. Bu hazırlığın içinde sevinçli beklentiler söz konusu. Hayatınızda bazı değişiklikler yapmaya çok hazır görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
İnsanların size değişik davrandığını düşünebilirsiniz. Bunun nedeni çok şüpheci davranmanız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Normalde yanınızda yer aldığına inandığınız bir dostunuz istemeden de olsa bugün sizin aleyhinize çalışabilir. Tepkisiz kalırsanız hatasını fark edemeyebilir. Rahatsızlığınızı dile getirin ki bunu telafi etme şansı olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Ortaklıkların getirdiği önemli kısıtlamalar var. Bazı anlaşmaların üzerinde durduğunuz bu dönem tek başına olmayacaksınız. Dışsal koşullar sizi bağlarken evliliğiniz ya da yakın ilişkileriniz öne çıkabilir. Etkinliğinizi ortaya koyamayacağınız bu süreci sakin geçirmelisiniz. Yaratıcı konular, hayatın olumlu yanlarını yaşamak adına keyifli zamanlar da olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Bir iş arkadaşlığını dostluğa götürme çabalarınız var. Hafta başından itibaren sıkıntılarınızı atacaksınız. Çelişkili baktığınız bir konu daha uzun süre sizi düşündürmeye devam edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Kalbiniz boşsa karşınıza biri çıkacak. Onunla ilgilenebilirsiniz. Bu ilişkinin evliliğe gidebilirlik potansiyelini görmeye çalışırsanız, hayatınızın insanı karşınızda duruyor olabilir. İşinizde artan sorumluluklarla nasıl başedebileceğinizi bilememe gibi sıkıntı ve endişeleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Yakında sevinçleriniz var. Uzun vadeye yaymak sizin elinizde. Gereksiz bazı şeylere para yatırdığınızı fark ettiğinizde geri dönüşü olmuyor. Önümüzdeki günler biraz hesaplı olmak durumundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Şubat 2018)
Endişelendiğiniz belirtiler, geçici bir soğuk algınlığı olabilir. Sağlık konularında biraz telaşçı bir izlenim veriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed