Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2017)
Eskisi kadar görüşmediğiniz veya artık miladını doldurmak üzere olan iş birliklerinizi, ortaklıklarınızı veya arkadaşlık ilişkilerinizi tazeleyebileceğiniz veya bu ilişkileri sonlandırarak, yeni ilişkilere ve iş birliklerine yer açabileceğiniz on günlük süreçtesiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Önümüzdeki bir hafta boyunca etkili olabilecek açılar:
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Kasım 2017)
Bazı konuları gereğinden fazla abartıyorsunuz. Bu yüzden arkadaşlarınız sizi devamlı uyarıyorlar. Bugün bu uyarıların haklılığı konusunda düşünebilirsiniz. Gün boyunca akşam saatlerinde yapacağınız önemli bir görüşmeye hazırlanacaksınız. Görüşme umduğunuzdan daha iyi geçecek. Yeni öneriler alabilirsiniz. Bazı değişikliklere hazırlıklı olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2017)
Hoş görünmeniz dikkat çekmeye başladı. Sosyal yaşamınızda bunun faydalarını görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2017)
Bugün sözleriniz özellikle birlikte olduğunuz insanlar için can yakıcı olabilir. Gördüğünüz doğruları olduğu gibi söylemek yerine biraz daha yumuşatmayı deneyebilirsiniz. Çünkü eleştirilerinizin iyi niyetli olduğu anlaşılmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2017)
Ay burcunuzda gezinirken canlı ve girişkensiniz. Heyecanlı yanlarınızı harekete geçiren konulara odaklanacak, insiyatif almakta kararlı olacaksınız. Yeni başlangıçlar yaptığınız bu dönem ilişkilerde sizi bağlayan noktaları unutmamalısınız. Bazı zorunlu sorumluluklar karşısında esnek olmanız gerekebilir. Hayatın keyifli yanları ile biraz olsun gevşeyebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Kasım 2017)
Meslek yaşamınızda karşılaştığınız gecikmelerden ve iletişim problemlerinden kurtulabileceğiniz bir gün denilebilir. Organize faaliyetlerden büyük zevk alabileceğiniz bu devrede, iş amaçlı bir gezi düzenleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2017)
Özel hayatınızda kendinizi ortaya koyuş biçiminiz çok sert. Sevdiğiniz kişi de çok alışık olmadığı bu durum karşısında bocalayabilir. Neyse ki akşama daha iyimser bakabileceksiniz. Mesleğinizle ilgili yeni projelerin temellerini atmak için son derece uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Kasım 2017)
Bugün mali bir sorun kapıda. İnsanlara cömert yönlerinizi gösterdiğiniz zaman, sizi olduğunuzdan fazla güçlü görebiliyorlar. Geçenlerde bu tür bir olay yaşadınız bile.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Kasım 2017)
Kendinizle ilgili bir plan yapmaya her zamankinden daha çok ihtiyacınız var. Ertelemeye değer bulduğunuz bazı şeyleri yeniden gözden geçirmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed