Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2020)
Aile çevrenizde ufak tefek sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ailenizdeki yaşlı kişilerle ilgilenmek zorunda kalıp, eğlence planlarından vazgeçebilirsiniz. Eğer yalnız bir koçsanız, bugün karşı cinsten birisiyle ilginç bir ilişkiye girebilirsiniz. Biraz eksantrik, daha açıkçası yapı olarak hiç de size uygun olmayan birisiyle başlayacağınız gönül ilişkisi, çok da ileri gitmeyecek. Sonradan acı çekmemek istiyorsanız, kendinizi ona kaptırmamakta yarar var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Şubat 2020)
Bugün genel olarak düşünceli ve huzursuz olacaksınız. Duygusal konulardan uzak olacak ve mantığınıza önem vereceksiniz. Karar vermeniz gereken bazı konular olabilir. Zihinsel faaliyetleriniz oldukça kuvvetli olacağı bugün isabetli kararlar alabilirsiniz. Ailenizle aranızdaki bir sorunu bugün halletme olanağı bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2020)
Kalbi boş olan Koç’larBugün çapkın. Karşı cinsecazip görünmek için sonderece şık ve bakımlılar.Ancak partnerinize beyazYalanlar söylemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2020)
Aşk yaşamınızda küçük şeyleri kafanıza takıyor, sorun yaratıyorsunuz. İşinizle ilgili ani kararlar almayın, biraz daha esnek olun. Mesleğinizde kendiniz dışında gelişen olaylara müdahale etmekten vazgeçmelisiniz. Bu sizi yıpratabilir. Gereksiz yere aldığınız sorumlulukların altında ezilebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2020)
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Şubat 2020)
İş yaşamınızda insanın arzuladığı her şey var. Çok huzurlu bir ortamda çalışıyorsunuz. Bu huzura gösterdiğiniz uyum ve de çalışkanlığınızla ayrıca güven altındasınız. Bu yüzden kafanızdaki kendi başına iş yapma planlarını çoktan silip attınız. İşyerinizdeki bir yenilik hareketinde büyük bir sorumluluk alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2020)
Ailenizin maddi problemlerinin gündeme gelmesi, iş temponuzdaki yoğunluğunuzu arttırırken, birçok işinizi, gün içine sığdırmak zorunda kalabilirsiniz. Sorumluluk duygunuzu gelişmiş olması nedeniyle, bulunduğunuz ortamın dışına çıkabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Şubat 2020)
Maddi konularda kendinizi kısıtlanmış etkiler altında hissedeceğiniz bir gündesiniz. Beklemediğiniz bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz ve bunların çözümünü kafanızda erteleyebilirsiniz. Eğer dikkatli hareket ederseniz gelişmelere hakim olmayı başaracak ve sağlıklı planlar yapabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Şubat 2020)
İnsanlarla ilişkilerinizde daha sosyal olmalısınız. Çok fazla içinize kapanık ve soğuksunuz. Elinize geçen paranın bir kısmını kenara ayırmaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed