Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
Bugün, çok önceleri yapmış olduğunuz bir iyiliğin karşılığını görmeniz olasıdır. Buna oldukça şaşıracaksınız. Çünkü karşılık beklemeden yaptığınız bu iyilik, hiç ummadığınız bir yerde karşınıza çıkacak ve bir sorununuzun çözümünde çok önemli bir rol oynayacak. Parasal şansınızda ani bir yükseliş olabilir. Düşmanlarınıza karşı dikkatli olmanız ve korunmanız şartıyla kısmetiniz açıktır. Duygusal ilişkilerinizde, duygularınıza karşınızdaki insana yansıttığınız kadar karşılık göreceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
Bugün dik başlı olmanız yüzünden pek çok konuda başarısızlığa uğrayabilirsiniz. Oysa çok çabuk ve net bir algılama yeteneğiniz var. Bu özelliğinizi inatçılığınızla ve işlerinizi son ana bırakma huyunuzla baltalıyorsunuz. Aşk hayatınızda sevgilinize karşı biraz gizemli davranırsanız, onun sizi kıskanıp üzerinize düşmesini sağlarsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
Kartınız Kader Çarkı... İş yaşamınız yeniden gözden geçirmeye değer. Zira kartınızın da belirlediği gibi kader çarkınız kendi avuçlarınızın içinde. Sevdiklerinizi yanıltmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
Hayata yeni bir adım atmak duygusu içindesiniz. Pozitif enerjinizi çevrenizdeki herkese yansıtacaksınız. Sevdiğiniz kişiyle ilişkiniz çok olumlu gidiyor. Huzurunuzu ve mutluluğunuzu bozacak dedikodulara kulaklarınızı tıkayın. Bu tür ortamlardan uzak durun. Sağlığınız çok iyi. Kıymetini bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
Gün ortasına kadar hareketli ve sınırları zorlayacağınız konular var. Evde alınması gereken sorumluluklar ve iş hayatında yaşananlar sizi zorlayabilir. Daha sonra para durumunuza yönelik daha stabil adımlar atacaksınız. Maddi durumunuza ait geçmişten gelen borçlar, ödemeler yeniden gündeme gelebilir. Risk almayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
İş hayatınızda beklediğiniz gelişmeler bir süre daha gerçekleşmeyecek. Siz moralinizi bozmayın ve her zaman ki temponuzda çalışmalarınızı sürdürün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
Meslek değişimi söz konusu olmayacak, sadece kapalı kaldığını düşündüğünüz kapılar açılacak ve yükseleceksiniz. Geçmişte istemeyerek yapmış olduğunuz bir yatırımın sonucunu, bugün en iyi şekilde alacak ve çok sevineceksiniz. Hava değişimlerine karşı tedbirli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
Para sizin için olunca harcanacak bir şey. Olmayınca problem etmiyorsunuz ama bu aralar bazı ihtiyaçlarınızı karşılamak zorunlu hale geldi. Yeterince birikiminiz olmadığı için zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
Arkadaşlarınızla geçirdiğiniz zamanlarda kontrolü elden bırakmayın ve konuştuğunuz şeylere dikkat edin. Özellikle hemcinslerinize, aşk hayatınızla ilgili pek bir şey anlatmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed