Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2020)
Bugün, sizin için önem taşıyan bir meydan okumaya sahne olacak. Elinize aldığıızn ve bütün sorumluluğu tek başına üstlenmiş olduğunuz mühim bir işi tamamlamak için enerjinizle birlikte zamanınız da tükeniyor ve bu durum sizi gerek fiziksel, gerekse manevi açıdan gerilim altına sürüklüyor. Ve bugün bu konuyla ilgili olarak karşılaşacağınız bir eleştiri ve yapacağınız görüşme sırasında, bardak taşabilir. Fakat, sabrınız tükenmekte olsa bile, yine de görevi ve önemini unutmamalı ve de sınırlı zihinsel enerjinizi bu tip sonuçsuz, kör tartışmalarla harcamamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Şubat 2020)
Önümüzdeki günlerde ilginç tanışmalar var. Uzun vadeye yaydığınız beklentilerinizin bir kısmına acele müdahalesi etmeniz gerekebilir. Gündelik sorunlardaki kanıksamış tavrınız, yüreğinizin üzerinde koruyucu bir kılıf gibi duruyor. Beğenmediğiniz bazı huylarınızla ilgili, kendinize haksızlıklarınız var. Fakat bazı hatalarınızı da görmekte zorluklar çekebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2020)
Yoğun bir gün. Ancak yeni tanışacağınız kişilere çekingen tavırlar sergilemeniz size zarar verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2020)
Şuuraltınıza hapsettiğiniz bazı endişeler, ruh sağlığınızı bozuyor. Giyim tarzınızdan ifade ve mimiklerinize kadar değişime gitmeniz faydalı olabilir. Aşkta kalbinizin sesine kulak verin. Maddi durumunuz iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2020)
Sosyal odakla çalışmalara yönelmektesiniz. Bu alanda yeni organizasyonlar düzenleyebilir, verimli sonuçlar alabilirsiniz. Sosyal çevrenizde yaşanan genişleme ile başkalarını içine alan yeni planlar ortaya koyabileceksiniz. Yeni dostluklar ve ortak bir amaç planlamak sizi oldukça motive edecektir. Diğer yandan hayatın keyifli yanlarına yakınsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Şubat 2020)
İş konusunda iniş çıkışlı bir gündesiniz ve yeni bir konuyu gündeme getirmeniz doğru değil. Yarım kalmış işlerinizi bitirmeye çalışmanız daha doğru olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2020)
Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Şubat 2020)
Para ilişkileriniz genellikle sizin zararınıza oluyor. Cömertliğinizle kolay dost ediniyorsunuz, ama kolay da suiistimal ediliyorsunuz. Paranızın kıymetini bilmenizle ilgili uyarıları dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Şubat 2020)
Bugün sağlığınızla ilgili ufak bir problem yaşayabilirsiniz. Bu problemi gereğinden fazla büyütmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed