Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2020)
Kardeşler ve yakın çevreden ummadığınız destekler görebilir kendinizi mükemmel hissedebilirsiniz. Bugün yapacağınız iletişimler aşk hayatınız için önem arz etmekte. Konuşmanıza ve iletişim şeklinize farklılık getirmek hem partnerinizle aranızdaki mesafeyi ortadan kaldıracak hem de aranızdaki sevgiyi güçlendiriyor olmanın keyfini yaşatacaktır. Bazen, bazı şeyleri değiştirmek herkese iyi gelebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ağustos 2020)
Bugün yakınlarınızla ve akrabalarınızla ilişkilerinizin güçlenebileceği gözleniyor. İletişimde yoğunluk yaşayabilir fakat bundan rahatsız olabilirsiniz. Beklediğiniz haberlerin gecikmesi sizi rahatsız edebilir. Aileye ilişkin konularla uğraşabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki hareketlenme olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2020)
Sizin için özel hayatın önemi artıyor. Size çok yakın insanlardan bile bazı şeyler saklayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2020)
Bugün enerjik hareketlerinizle insanları harekete geçirerek neşelendireceksiniz. İşinizle ilgiliçok iyi anlaşmalar yapacaksınız. Grup çalışmalarında hünerlerinizi göstereceksiniz. Yakınlarınızla ilişkileriniz iyiye doğru gidiyor. Aile büyüklerinizin tavsiyelerini dinleyin. Sağlık durumunuz iyi görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2020)
Sizi iyimser kılan gelişmeler içindesiniz. Sosyal hayatın getirdiği hareket dışında yeni kişiler ve dostluklar harekete geçirici olacak. Başkalarını içine alan konularda liderlik gösterebilir, sosyal sorumluluk getiren yeni gelişmelere yakın durabilirsiniz. Aynı zamanda işten gelebilecek maddi kazançlar sizi tatmin edecektir. Ãœmitlerinizi tazelemeniz için olumu nedenler bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ağustos 2020)
İnsanı rahatsız eden fırsatçılıkların iş dünyasının kurallarından sayılması yapınıza pek uygun değil. Kendi işinizi oluşturma niyetinizde barındırdığınız korkularda pek haksız görünmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2020)
Onun da sizinle benzer görüşte olması, ilişkinizde bir rahatlamanın yaşanmasında çok etkili olacak. Yaptığınız işle ilgili hiç etki altında kalmamalısınız. Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ağustos 2020)
Gittikçe hesapçı bir insan gibi görünmeniz sizi biraz üzüyor. Para konularında yakın çevrenize birçok açıklamayı yapmak zorunda değilsiniz. Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ağustos 2020)
Yakın çevrenizde bir arkadaşınız sizin hakkınızda olumsuz fikirler yürütüyor. Bu durumun geç olmadan farkına varacaksınız ve o şahısla ilişkinizi bitirmek isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed