Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Bugün hangi konuların üzerinde ısrarla durduğunuza veya hangi alanlarda ısrarcı olduğunuza dikkat etmelisiniz. Zira, önümüzdeki hafta bugünlerde fikirleriniz değişmiş olabilir! Detaycı olmanız ve sizden istenilenleri öğrenmeniz gerekiyor. Eski bir tanıdık kararlarınızda veya üzerinizde etkili olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Bugün genel olarak huzursuz bir gün geçireceksiniz. Gün içinde yakınlarınızdan birisinin davranışı sizi sinirlendirebilir. Zaten bir olay yüzünden sinirlisiniz. Kimseyle dalaşmamaya dikkat etmelisiniz. Aniden alacağınız bir haber duygularınızı karıştırabilir. Biraz kendinize düşünme süresi verin. Akşama konuklarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Kartınız Geçit... Çevrenizle aranızda güçlü bir bağ kurmak için çok çabalıyorsunuz. Geçmişte yaptığınız ufak hatalara göz yummadıkları aşikar. Bu sebeple boşa çabalamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Bugün pek eğlenceli aktiviteler olmayabilir. Organizasyon ve düzen gerektiren işlere odaklanmak, temizliğe zaman ayırmak gerekebilir. Yapıcı eleştiriler duyabilirsiniz. Siz de olaylara bu pencereden bakın. Kusur aramayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Yeni başlangıçlar konusunda kendinizi daha hazır ve istekli hissedebilirsiniz. Öncü özelliğiniz sizi başkalarını kolaylıkla korkutabilecek değişiklikleri yapmakta cesur ve kararlı kılıyor. Başta fiziksel görünümünüzü de etkileyecek olan sağlık konusu olmak üzere pek çok konuda adımlar atacaksınız. Şimdiye kadar ihmal ettiğiniz kişisel konular sizin daha öncelikli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Haziran 2019)
İş ortamınızda uzun zamandır sürdürdüğünüz işbirliği, yakında bir miktar para katılımı gerektirebilir. Bir iş bağlantınızla ilgili barındırdığınız endişelerde haklılıklar görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Onun da sizinle benzer görüşte olması, ilişkinizde bir rahatlamanın yaşanmasında çok etkili olacak. Yaptığınız işle ilgili hiç etki altında kalmamalısınız. Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Son günlerde harcamalarınızda aşırıya kaçıyorsunuz ve maddi olarak büyük bir sıkıntı içindesiniz. Bir arkadaşınızdan yardım isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Haziran 2019)
Yeni tanıdığınız birine bir daha onu görme şansınız olmayacakmış gibi davranıyorsunuz. Yeni dostluklar kurmada biraz daha ağır davranabilirsiniz. Bu sizi bilin ki daha cazip yapacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed