Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Kariyer hayatınızda emek verdiğiniz konuların karşılığını görecek ve çalıştıklarınızın mahsulünü alacak haberlerle karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda geçtiğiniz çeşitli aşamaları atlattığınız bir dönem içindesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Üzerinizde otorite sahibi olan kişilerle zıtlaşmaya açıksınız. Zekisiniz, karşınızdakilerin geç algılamaları sizi kızdırıyor. Ama öfkenizi bugün ki gibi gösterirseniz, istenmeyen kişi olursunuz. Talih oyunlarında şansınız yok. Zaten sizde bu oyunlara düşkün değilsiniz, ancak çevrenizdekilerle beraber eğlenmek için oynuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2019)
GEREK aşk, gerekse iş konularında kıskanç davranmamaya çalışın. Davranışlarınızı kontrol altına alamayabilir ve kırıcı olabilirsiniz. Midenize dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Tesadüflere inanmasanız bile bugün yaşayacağınız bir olay sizi bu konuda hayrete düşürebilir. Maddi durumunuzu düzeltmek için tasarrufa yönelin. Sevdiğinizle olan problemlerinizi konuşarak çözün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Bu haftaya iş ve kariyer konularına odaklı başlıyorsunuz. Hedeflerinize ulaşmak için oldukça çalışkan ve dikkatlisiniz. Bütün enerjinizi sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getirmek için kullanabilirsiniz. Daha göz önünde olacağınız görevler söz konusu. Bürokratik işlerinizde mücadele teması öne çıkıyor. Anneye dair konularda yeni gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Kasım 2019)
İş yaşamınızda müthiş bir hareketlenme var. Teklif üstüne teklif yağıyor. Bu tekliflerden kimisinde pratik engeller var. Örneğin taşınmanızı gerektirebilir. Detayları bir yana bırakmalı, geleceğinizi düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Aşk hayatınız çok zengin bir dönemden geçiyor. Gönlü boş olanlar hayatlarının aşkını bulabilirler. İlişkisi olanlar ise çok önemli kararlar alabilirler. Sevgilinizle aranızda büyük bir yakınlaşma olabilir. İş hayatınızda çalışmalarınızın meyvesini alacağınız güzel gelişmeler sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Aileniz küçük birikimlerini sizinle paylaşmak isteyebilir. Yatırım yapmakla, özel harcamalar konusunda kararsızlıklarınız var. Ailenizin isteği yatırım yapmanızdan yana.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Kasım 2019)
Son zamanlardaki bedensel şikayetlerinizin arkasında koşuşturmalı temponuz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed