Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Borçlar ve alacaklar konusunda daha temkinli hareket etmeli, bu aralar gereksiz yaptığınız harcamaları kısmalı ve bütçenizi eski haline döndürmek için gayret sarf etmelisiniz. Şimdiye kadar bazı konularda dengeyi çok güzel idare edebilmişken birden sınırların dışına çıkmanız, bazı konularda daha fazla fedakarlık yapmanızı da gerektirebilir. Bununla birlikte bugün eğlenceli ve keyifli saatler geçirebilir, sosyal çevrenizden güzel davetler alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Aldığınız gerilimli açı bugün, aileniz ve paylaşımlarınız konusunda dikkatli olmanız gerektiğine işaret ediyor. Paylaşımla ilgili konular gündemde olabilir, kendinizin olduğu kadar başkalarının sorunlarıyla da da ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Uzaklarla olan iletişiminizin yoğun olabileceği bugün, sürpriz ziyaretlere açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Oldukça güzel ancak hassas olacağınız bir gün sizin için. Partnerinizle aranızda çok güzel bir ilişki var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Maddi açıdan kendinizi yeterli bulmadığınız bir sorununuz varsa eğer bunu derinden hissedeceğiniz bir gün olabilir. Sosyal çevrenize uygun davranmak adına yapacağınız bir takım harcamalar bu işi daha da körükleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Uzun vadeli planlarınız açısından olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Gün içinde bir araya geleceğiniz kişiler fikirlerinizden oldukça hoşlanıp destek verebilirler. Bir süredir bir araya gelmek istediğiniz arkadaş grubunuzla nihayet buluşabilirsiniz. Sohbetlerinizde anlayışlı olmanız dostluklarınızı güçlendirmek için faydalı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Karşınızdakiler size gerekli olan güveni bir türlü veremiyorlar. Kısa bir süre içinde gözükmemekle birlikte, olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Kalbinizin kapısını biraz aralayın, hayal edemeyeceğiniz mutluluklar sizi bekliyor. Mutluluk verici bazı deneyimler yaşama şansınız olacak. Olaylara yaklaşımlarınızda hislerinizi de kullanacaksınız. Mesleğinizle ilgili verimli görüşmeler içindesiniz. Sistemli çalışmayı bir önkoşul olarak görmeniz, başarıyı getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Bugün para tartışmalarından uzak kalmaya çalışmalısınız.Masrafları kontrol altında tutma çabalarınızda geri adımlarınız olabilir. Paranın denetiminde fazlasıyla yetkinsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Bazı güvensizlikleri zihninizde geliştirip uç noktalarda yaşayabiliyorsunuz. Akrabalarınızdan birine karşı gittikçe artan güvensizliğiniz, biraz haksızlık içeriyor olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed