Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2019)
Kimseninin klavyesi değilsiniz, kendi başınıza ilerleyebilirsiniz. İçinizdeki Da Vinci’yi serbest bırakın ve yaratıcı yönünüzle ilerleyin. Değer verdiğiniz kişileri yatıştırmanız veya huzura kavuşturmanız gerekebilir. Uzlaşmaya niyetli olmamanız ya da geri adım atmamanız durumunda duygusal sorunlar meydana gelebilir. Belli bir çabayı destekleyebilir ya da yardım edebilirsiniz, ancak bu durumun bir ilişkinize zarar verme riski de var! Hangi alanlarda mücadele edeceğinizi net şekilde belirlemelisiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ekim 2019)
Genel olarak kendinizi rahat ve mutlu hissedeceğiniz bugün , sabah saatlerinde bir gerilim yaşamanız olası. Bu gerilimin etkisini öğleden sonra üzerinizden atabileceksiniz. Duygularınızı rahatlıkla saklayabileceğiniz bugün insan ilişkilerinde oldukça güçlü olacaksınız. İletişiminizdeki bu artışı olumlu kullanmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2019)
Nisan yağmuru gibi çabuk öfkelenip, çabuk barışıyorsunuz. Sevdiğiniz kişileri kırmak konusunda art niyetli değilsiniz. Ama olumsuz tavırlarınız arkadaşlarınızı üzüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2019)
Geçmişle ilgili bir türlü kopamadığınız bağı uzun zamandır zorluyor, koparmaya çalışıyorsunuz. Artık sizinle ilgilenenleri fark edin. Yeni bir şey yaşamadan güvensizlikten kurtulabileceğinizi sanmayın. İşinizdeki hareketlilik, sizi hem çok meşgul edecek hem de oldukça yoracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2019)
İçinizden geldiği gibi karar vermek isteyebilirsiniz. Ancak gözden kaçan konular ve ayrıntılar beklemediğiniz sorunlar getirecektir. En azından bugün akşam saatlerine kadar önemli adımlar atmaktan kaçınmalısınız. İç dünyanızda daha fazla huzur aradığınız bu günlerde ortaklıkların getirdiği testler yorucu olacak. Sabırlı olmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ekim 2019)
Önümüzdeki günlerde karşınıza çıkacak bir gelişme kariyeriniz için önemli bir adımın başlangıcı olabilir. İşyerinizde seviliyor, sayılıyorsunuz. Bu izlenim size yeni teklifler getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ekim 2019)
Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ekim 2019)
Bugün paranız için çok çalışarak maddi kazanç elde edebileceksiniz. Kendinizi ruhsal bakımdan güçlü hissetmeniz paranıza da olumlu yansıyabilir. Parasal açıdan şanslı bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ekim 2019)
Sınırlayamadığınız bazı arkadaşlıklarınızda problemleri siz geliştiriyorsunuz. Araya mesafe koyma yoluna giderseniz, bazı ilişkilerinizde anlaşılamadığınız duygunuzdan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed