Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2019)
Kendinizi rahatsız hissettiğiniz konular olabilir. Bu rahatsızlığınızı gidermek itiyorsanız, aynı tutum tarzınızı sürdüremezsiniz. Rahatsızlığa neden olan şeyleri farklı şekilde ele almanız gerekecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mart 2019)
Hoş bir arkadaş gurubunuz var. Ortak zevkleri paylaşıyorsunuz. Düşündüğünüz kaçamakta onlardan birkaçıyla birlikte olmayı hedefliyorsunuz.sıcak günlerin geride kalması sizi üzüyor. Doğru dürüst yaşayamadığınız yaz mevsiminin ağır, ağır bitmesine kederleniyorsunuz. Önümüzdeki günlerde bir kaçamak yapıp birkaç gün tembellik yapmak istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2019)
Aşık olduğunuz yüzünüze yansıyor. En sevdiğiniz kişilerle birlikte olmanın keyfini sürüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2019)
Hem bilgili hem de bu bilgiyi kullanmaktan çekinmeyen insanlarla bir arada olacaksınız. İletişim berecilerinizi verimli olarak kullanırsanız bu insanlardan siz de fayda göreceksiniz. Ancak bunun için sabırlı olmanız ve bu insanlara liderlik edeceğim diye diretmemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2019)
Günlük rutinleriniz açısından oldukça yoğun zamanlar geçireceksiniz. Yeni bir düzen kurmak, zaman alan uğraşları dengelemek zor olabilir. Aynı zamanda kafa karışıklığı yaratan iş ilişkilerine karşı dikkatli olmanızda yarar var. Hizmet etmeniz gereken işler karşısında sabırlı olmalısınız. Sağlık temalarını öne çıkaran yorgunluklara karşı önlemci davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mart 2019)
Bugün dikkatli olursanız, büyük bir fırsatla karşı karşıya geleceksiniz. Önünüzde parlak bir gelecek görünüyor. Sadece, size yaklaşan fırsatları önceden sezebilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2019)
Onun da sizinle benzer görüşte olması, ilişkinizde bir rahatlamanın yaşanmasında çok etkili olacak. Yaptığınız işle ilgili hiç etki altında kalmamalısınız. Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mart 2019)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceksiniz ve size maddi kazançlar getirici yeni planlar yapabileceksiniz. Ancak harcamalarınızı kontrol etmeye önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mart 2019)
Birkaç gün içinde ara sıra ortaya çıkan eski bir arkadaşınızla ilgili, sonradan sizde iz bırakabilecek bir tartışma yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed