Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Bugün yaşamınızda gizli kalmış şu ana kadar üstü örtülmüş bazı olaylar sizleri çileden çıkartabilir ve karşınızdaki kişiyi hiç düşünmeden söylediğiniz sözler haklı olduğunuz halde haksız anlaşılmanıza neden olabilir. Öfke kontrolünü çok iyi yapmalı ve olayların perde arkasını araştırmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
İsteklerinizi elde edebilmek için olağan üstü çaba harcadığınızın farkındasınız ve zihninizi dinlendirmeye herkesten çok ihtiyacınız var. Bugün oldukça gerilimli olacaksınız. Uzun zamandır hayatınızda bir boşluk olduğunu düşünüyorsunuz ama sizi seven insanların size yaklaşmasına da izin vermiyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Kartınız Yıkılan Kule... Bugün olumsuz geçen konuşmalarınızdan ötürü kendinizi ön plana atma zorunda gibi hissedebilirsiniz. Oysa tedirgin olmanız çok manasız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Şüpheci olmanız, sizi güzel bir ilişkiden mahrum ediyor. Biraz rahatlarsanız, aşk hayatınız herkesi kıskandıracak boyutlarda olacak. İşinizle ilgili ileriye dönük olumlu kararlar alarak yeni çıkış yolları bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Burcunuzda bulunan Ay size girişkenlik ve öne çıkma arzusu getirdi. Gün ortasına kadar kişisel konularınız, eve ait sorumluluklarınız üzerinde durmaya itecek. Daha hızlı ve sonuca odaklı kararlar almanız söz konusu. İlerleyen saatlerde iş ve nakit kaynaklarınıza yönelik düşünceler üreteceksiniz. Rehavete kapılmadan bütçenizi toparlayacağınız adımlara hazırlanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Bir haber alıp çok ilgilenecek ve buna yoğunlaşacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızdan birinin bir aile sorunu bu günlerde iş yaşamınızı epeyce meşgul edecek gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Kalbinizin kapısını biraz aralayın, hayal edemeyeceğiniz mutluluklar sizi bekliyor. Mutluluk verici bazı deneyimler yaşama şansınız olacak. Olaylara yaklaşımlarınızda hislerinizi de kullanacaksınız. Mesleğinizle ilgili verimli görüşmeler içindesiniz. Sistemli çalışmayı bir önkoşul olarak görmeniz, başarıyı getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Bütçenize ekstra giren paralar da erimiş ve bu sizin paniklemenize neden olmuş. Bunun nedeni elinize ne kadar para geçerse, o kadar çok harcamanız. Gelirinizi hiç de iyi değerlendirmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Ortaklaşa parasal konuları yeniden değerlendirmeniz gerekebilir. Toplu paralar ya da borç alacak konularında vereceğiniz ani kararlarda dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed