Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2018)
Önümüzdeki birkaç ay boyunca hayatınızda radikal değişiklikler yapabilir, artık size uymayan veya size yeterli gelmeyen şeyleri bir kenara bırakıp, bambaşka bir yola girebilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Temmuz 2018)
Sezgilerinize duyduğunuz güvenle, önemli kararlara yönelebileceğiniz bir dönemdesiniz. Tamamlamaya çalışacağınız bazı uğraşlarınızda yeni fikirlerin etkisinde kalabilirsiniz. Tavır belirleme güçlüğü çektiğiniz bir konu, konunun diğer ilgililerinin ısrarlarıyla bugünlerde sizi net davranışlara zorlayabilir. Buna direnmeniz işinizi güçleştirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2018)
Çok mantıklı yaklaşımlarda bulunacaksınız. Özellikle sizden küçüklere tavsiyeler vermeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2018)
Bugün anlaşmak niyetiyle diyalog kurun insanlarla. Normal şartlarda aynı dilden konuşamadıklarınızla bile dostça sohbete başlayabilirsiniz. Sözleriniz adeta tılsım etkisi yaratabilir onlar üzerinde. Bugün işlerinizi tamamlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2018)
Biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Aile içi sorumluluklar ve yerleşimle ilgili konulara yeterince zaman ayırmak gerekecek. Elinizdeki maddi kaynaklar konusunda ise yeterince becerikli olmak durumundasınız. İş hayatında ise oldukça önemli bir gün söz konusu. Bu alanda yenilenmeler aynı zamanda mücadeleler öne çıkıyor. Dengede kalmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Temmuz 2018)
İş yaşamınızdaki düzenliliğiniz, yine de bazı aksamaların önüne geçemiyor. Belki de daha radikal kararlar almanız gerekiyor. Hafta sonuna doğru birtakım toparlanmalar sizi oldukça rahatlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2018)
İstekleriniz yükseliyor. Çalışma ortamındaki insanların sizi yönlendirmelerine izin veriyorsunuz. Bu durum size zarar veriyor. Bir taraftan anlaşılmamak bir taraftan da yakın olduğunuz insanlarla ilişkilerinizin bozulması canınızı sıkabilir. Bir paranın miktarıyla ilgili yanlış hesaplar içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Temmuz 2018)
Boğa dan aldığınız olumlu etkiler, size ideallerinizde gerekli cesareti verirken fazla enerjinizi olumlu bir şekilde dengelemeniz konusunda uyarıyor. Risk almaktan çekinmeyeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Temmuz 2018)
Kendinizle daha çok ilgilenmelisiniz. Son birkaç gündür yaptığınız aşırılıkları dengeleme zamanı geldi ve yeni sorumluluklarınızı aksatmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed