Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2020)
Bazı komplikasyonların kendi kendine iyileşmesi için dua etmek yerine, bir şeyler yapmanız ya da önemsiz şeyleri tamamen göz ardı etmeniz gerekiyor olabilir. Arkadaşlarınızla planlar veya ilgi alanlarınızı genişletebilecek kısa yolculuklar yapabilir, özel olduğunu düşündüğünüz kişilerle ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. İletişim kurmak ya da romantizm bazı uzun vadeli sözler verilmesine neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Ocak 2020)
Zıplamaya nazır olun. Bugünün de içinde olduğu çok kısa bir süreç, belki de baygınlık geçireceğiniz bir müjdeyi getiriyor size. Bu sizin habersiz, hazırlıksız olduğunuz, beklemediğiniz bir müjde. Ama siz bu haberin ikinci dereceden sevineni olmanız gerektiği halde, esas kişiden daha çok sevineceksiniz. Bu sevinç gösterisi sıralamasındaki tuhaflığı haberden kısa bir süre sonra hayretle çözeceksiniz. Ama meraklanmayın, sevinciniz kursağınızda kalmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2020)
EVİNİZLE ilgileneceksiniz. Yaratmagücünüz sayesinde, işte büyük başarı kazanacaksınız. Güçlü biri size destek olabilir. Para durumunuz iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2020)
Evde gerilimli bir ortam olabilir sabah saatlerinde. Ebeveyn konumundaki kişinin sakin olması ve olgunluk göstermesi gerekecek. Bu sizseniz, küçüklere örnek olmaya çalışın. Otorite için sesinizi yükseltmeniz gerekmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2020)
Günlük hayatınızda yeterince hareket ve iletişim olacak. Yakın çevrenizdeki konular da eklenince konuşmalar ve fikir alışverişleri içinde yer alacaksınız. Duygusal açıdan sizi besleyen konular, merakınızı uyandıran zihinsel faaliyetler de merakınızı uyandıracak. Kafa karışıklığı getiren kardeşlerle ilgili bulanık duygular olabilir. Harekete geçmekte acele etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Ocak 2020)
Rayına oturttuğunuz işlerinizin yeni aldığınız sorumluluklarla yeniden karıştı. Ãœstelik işe karşı eski hevesinizde yok. Boş oturmak sizin mizacınıza aykırı ama amaçsız çalışmakta size anlamsız geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2020)
Sevgilinizle birlikteliğinizin her anını dolu dolu yaşama isteğiniz hiç eksilmedi. İlk günlerin heyecanını yaşıyorsunuz. Aşk hayatınızın geleceği çok parlak. Düzensizliğiniz ve dikkatsizliğiniz yüzünden üzerinize aldığınız işi tam anlamıyla bitiremiyorsunuz. Aslında siz böyle bir kişi değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Ocak 2020)
Para sizin için sorun olmaktan çıkıyor. Paranızın kontrolü pek sizin elinizde gibi görülmüyor. Ama bundan ne kadar karlı çıktığınızı görüyorsunuz. Yine de daha inisiyatifli görünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Ocak 2020)
Arkadaş ilişkilerinizde önümüzdeki günlerde beklemediğiniz tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Daha ortadan bakmanız gereken bir çelişkide, çok açık bir şekilde taraf görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed