Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2019)
Bugün finansal anlamda çözüm bulamadığınız bazı konular gündeme gelebilir ve ortaklık yürüttüğünüz kişilerden önemli taleplerde bulunabilirsiniz. Bunu karşı tarafa söylemek belki sizin için zor olabilir ancak onlardan gayet olumlu cevaplar gelebilir. Hak ettiğiniz konularda emeğinizin karşılığını istemekten çekinmeyin. Bugün başarı belki küçük adımlarla başlıyor olabilir ancak ileride giderek daha da büyüyeceklerdir, bu konuda kendinize inanın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Ağustos 2019)
Yoğun bir iletişim ve hareket ihtiyacı göze çarpıyor. Çevrenizle ilişkilerinizi daha planlı yürütebilmelisiniz. Çabuk hareket etmeniz gerekiyor. Bugün, sağlık ve iş ortamında detay gerektiren konular ön plana gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2019)
Boş hayallerle kendinize zarar veriyorsunuz. Gerçek şansınızı yakalamanız için geç kalmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2019)
Yeni bir nefes, taze ve hiç denenmemiş bir başlangıç yapabilirsiniz bugün hayatınızda. Çevredekiler tarafından sürpriz olarak nitelendirilebilecek beklenmedik bir atılım olabilir bu. Ön araştırma yapmayı ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2019)
İçinde bulunduğunuz şartlar sizi sıkıştırmakta. Tamamlanması gerekli işler ve detaylı konular oldukça artmış durumda. Süregelen işlerin bitmesi adına hızlı ilerlemeniz gerek. Ãœzerinde çalıştığınız bir konu sizi çok oyalayabilir. Faydalı olmak adına başkalarının işlerini yüklenmek size düşecek. Bu arada iş ortamında ilişkilere gereken önemi vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Ağustos 2019)
Başarılı olabileceğiniz bir gün. Ãœstlerinizle ilişkinizde daha az ısrarcı olmanız gerekebilir. Dik başlı ve inatçı olduğunuza dair bir önyargı var. Uyumlu bir çalışan olduğunuzu kanıtlamak için bir fırsat doğabilir. Bu fırsatı iyi kullanmanız sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2019)
Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Ağustos 2019)
Paranın kıymetini biliyor ve bu kıymeti bilmeyenlerden adeta nefret ediyorsunuz. Çok tutumlu olduğunuz için de kendi dışınızdaki harcamalardan çok dertlisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Ağustos 2019)
Sağlık konularında kendinize daha duyarlı davranabilirsiniz. Özellikle hava değişikliklerine dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed