Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Karşınızdaki kişilerin sözlerine kulak vermelisiniz. Yanlış anlaşılmaları düzeltmek ve uzlaşma sağlamak için güzel bir gün olabilir. Araştırmalarınız boşa gitmeyecek. Belli bir plan dahilinde hareket ederek stresinizi azaltabilirsiniz. Duygularınız sizi kazananı olmayan tartışmalara itebilir. Geçmiş deneyimleriniz bir hata yapmanızı engelleyecektir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Sevdiklerinizle aranızın gerginleşebileceği ve onlarla ilgili yanılgılar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. İç dünyanızda nedenini bilemediğiniz bir coşku hissedebilir, beklenmedik duygusal çıkışlar gösterebilirsiniz. Araştırmaya ve öğrenmeye önem verebileceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Bugün sizin için eğlenceli başlayabilir ancak biraz hazin bitebilir. Tartışmalar sinirlerinizi gerecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Üzerinize çok gelindiğini ve haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Bu tavrınızı iş hayatınızda ve duygusal beraberliğinize taşımayın. Mali konulardaki uzmanlığınıza güvenenler başarılı hamleleriniz sayesinde para kazanacak. Ailenize olan düşkünlüğünüz çevrenide takdirle karşılanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Ortaklaşa para konularında bazı mücadeleler var. Dışsal koşulları kontrol etmek beklemediğiniz sorunlara zemin hazırlayabilir. Öncelikle alacak verecek işleriniz, borçlarınızdan kurtulma çabanız önem li olmalı. Ortaklaşa harcamalar, kredi ihtiyacının en aza indirilmesi gereken bu dönem kendi kaynaklarınızı dikkatli kullanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Sizden daha yetkili birinin yanlış tespitlerine biraz kolay ortak oluyorsunuz. Çok yürekli ve atak görünüşünüz, iş ilişkilerinizde aranılan biri olduğunuz izlenimine yetmiyor. Geri planda kalmaya istekli gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Sizden bir konuda parasal destek isteyen bir yakınınıza yardımınız olacak. Maddi durumunuzu düzeltiyorsunuz. Buna bazı yakınlarınız adına da memnun oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Aralık 2019)
Önümüzdeki günlerde kafanızı oldukça karıştıracak gelişmeler söz konusu olabilir. Birisiyle ilgili olarak yakın bir arkadaşınızdan bilgi almak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed