Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2022)
Sevdiğiniz kişiler, iş arkadaşlarınız veya yöneticileriniz zarafetinize ve sempatikliğinize karşılıksız kalamayabilirler. Daha da önemlisi ihtiyaçlarınızı karşılamak için istekli olabilirler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Kasım 2022)
Bugün özel ilişkilerde ani çıkışlara dikkat. Genel olumsuzlukların etkisi size bugünlerde yön verebilir. Nedensiz bulduğunuz aşırılıklarınızla, sonradan bunları kavrama sürecinde pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Bu sıralar kendinizi mutlu edebileceğiniz verimli uğraşlara yönelebilirsiniz. Günlük hayatın baskısını, bu şekilde azaltabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2022)
AŞK: Aşk konusunda birçoksırlarınız var. Bu konularıdüşünerek kendi kendinizi mutluetmeyi biliyorsunuz. Uzun süredeöğrenmeniz gereken zatenbuydu. Ufak şeylerle mutluolmak bu olsa gerek.PARA: Her insana lazım olduğu kadar parabiriktirmeyi seviyorsunuz. Ama cimri değilsiniz.Elinizden geldiğince yardım etmek istiyorsunuz.SAĞLIK: Başkalarının etkisiyle anlamadığınızsporlara kalkışmayın. Bel ağrınız tetiklenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2022)
Kendi doğrularınızı herkese kabul ettirmek için göstereceğiniz çaba yabancıların tepkisini çekip direnç göstermelerine neden olabilir. Aşırı ısrarcı tavırlara gerek yok. Özgüveniniz, iletişim konusunda oldukça işe yarayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2022)
Yakın çevre ile ilişkiler tüm hızı ile sürmekte. Ancak gün ortasından sonra, eve ait temalar sizi meşgul edecek. Şimdiden organize olmanız, yerleşimi içine alan konularla ilgili planlar yapmalısınız. Bazı bitiş ve başlangıçlar yaşadığınız bu dönem yakınlarla ilgili yenilenmeler göze çarpacak. İş hayatının üzerinizde kurduğu baskı ise sizi sabırlı olmaya itmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Kasım 2022)
Daha mesafeli, daha resmi ilişkiler kurma çabalarınız beklediğiniz ölçüde olmasa da sonuç getirecek. İş ortamınızdaki bir sorun, iş yaşamı dışındaki huzurunu da olumsuz etkiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2022)
Aşk hayatınız çok zengin bir dönemden geçiyor. Gönlü boş olanlar hayatlarının aşkını bulabilirler. İlişkisi olanlar ise çok önemli kararlar alabilirler. Sevgilinizle aranızda büyük bir yakınlaşma olabilir. İş hayatınızda çalışmalarınızın meyvesini alacağınız güzel gelişmeler sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Kasım 2022)
İhtiyaç diye kendinize sunmaya çalıştıklarınız kazancınızla çelişiyor. Birçok harcamanıza yetişemiyorsunuz. Daha alçakgönüllü beklentiler hayata kızgın yanınızı sakinleştirebilir. Hesaplı yaşamanın hoş bir şey olduğu savunulamaz, ama mademki bir zorunluluk bu, ararsanız onun da tatlı taraflarını bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Kasım 2022)
Kendisine tavırlı olma kararı aldığınız kişiyi, onunla ilgili sıkıntınızdan haberdar etmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed