Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2019)
Aşk hayatınız ve kariyer hayatınızdaki ilişkileri birbirine karıştırmamalısınız. Bu yüzden geçmişte yapılan yanlış davranışlar ve yanlış sonuçlar gibi benzer bir etkiyle yeniden karşılaşabilir, kendinizi bu konuda huzursuz hissedebilirsiniz. Artık bazı şeylerden ders almış olmanız gerekiyor. Hem işe hem de evinize gerekli zamanı ayırmalı ve bu anlamda da ilişki yönünüzü ona göre belirlemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mart 2019)
Bugün bazı özel sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizde iletişimden kaynaklanan sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun yanında sosyal yaşantınızın çok renkli olacağı ve yaratıcı çalışmalarla ilgilenmek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Kendinize vakit ayırmaktan büyük bir zevk alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2019)
BİR kısmetiniz var ama, bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Ani duygulara kapılmadan karar vermelisiniz. Onu çevrenizden uzaklaştırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2019)
Partnerinizle şiddetli bir tartışma yaşamışsınız.Sevgilinizin sizinle ilgiliherhangi bir problemi yok. Onun sorunukendi ailesiyle. Çalışma hayatındabazı sorumlulukları üzerinizden atmanız gerekiyor.Çok fazla yoruluyorsunuz. Temponuzuyavaşlatmak zorundasınız. Maddi durumunuz iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2019)
Bugün yaptığınız işlere daha dikkatli odaklanabilirsiniz. Çabalarınızı öne çıkarabileceğiniz şartları kullanabilirsiniz. Süregelen bazı engellere rağmen, istediğiniz yönde ilerlemeniz mümkün. Başarıya yakınlaştığınız bu dönemde yeni görevler gündeme gelebilir. Ortaklıkların hareket kazanması ile destek verecek gelişmelerden faydalanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mart 2019)
İş yaşamınızdaki düzenliliğiniz, yine de bazı aksamaların önüne geçemiyor. Belki de daha radikal kararlar almanız gerekiyor. Hafta sonuna doğru birtakım toparlanmalar sizi oldukça rahatlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2019)
Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mart 2019)
İyi haberleriniz var. Geçici de olsa, bazı çözümler sizi rahatlatacak. Geleceğe yönelik hedeflerinizde gözünüzü korkutan masraflar, son günlerdeki kötümserliğinizin yol açtığı bir yanılsama.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mart 2019)
Bugün çok rahat enerjiler altında değilsiniz. Zira karşıt burcunuzdaki Ay, ikili ilişkilerin dikkat çekici ve bir miktar yorucu olabileceğini göstermekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed