Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2019)
İşiniz ve imajınızla ilgili konularda ani tepkilerden kaçınmalı ani tepkilerin sizi esir almasına izin vermemelisiniz. Daha hazırlıklı planlar yapmanız için tüm gerçekleri öğrenmeniz veya verilerin doğruluğunu onaylatmanız gerekiyor. Bütçe yapmanızda şart. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Duygusal alışverişlerde ve duyguları karşı tarafa geçirmekte zorlanmayacağımız, duygusallığın arttığı, manevi ve spritüel konulara eğilebileceğimiz bir gündeyiz, ama öğle sonrası saatlerde karşı görüşlü kişiler, anlaşmazlıklar veya sert atışmalar söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde ise, iletişim kurmak ve duyguları paylaşmak daha kolay olacaktır. Ancak, genel olarak ani tepkiler vermeyi kolaylaştırarak ve sorunlara çanak tutan etkiler altındayız unutmayalım ve fikir ayrılıklarının yaratacağı gerilime dikkat edelim. Bazı alanlarda değişiklikler yapmak veya şartları değiştirmek isteyebiliriz, ama özellikle ilişkilerde ve iş birliklerinde bu anlamda zorlanacağız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Kasım 2019)
Verdiğiniz bir sözün arkasında durmakta güçlük çekiyorsunuz. Koşulların birden elverişsiz hale gelmesi sizi zor durumda bıraktı. Bu durum bir kırgınlığın hedefi olmanıza yol açacak. Siz de kendinizi pek haklı göremeyeceksiniz. Üç arkadaşınızın yaşadıkları ortak sorun sizi üzdüğü gibi düşündürüyor da. Bu sorunun sizi de içine almasından çekiniyor, bunu istemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2019)
Bugün yeni yatırımlar yapmak istemeniz doğal, ancak risk almanız için değer mi? Bunu iyi analiz edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2019)
Diğer insanlara karşı gösterdiğiniz anlayış ve hoşgörü onlardan çok sizin işinize yarayacak bugün. Özellikle eşinize ve onunla ilgili olaylara biraz daha esnek karşılık vermeye çalışın. Uyumunuz onun hayatını kolaylaştıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2019)
Bugün daha akıcı ve destekleyici şartlar var. Yakınlar ve kardeşlerle ilişkiler güne canlılık ve hareket getirecek. Yeni ve farklı düşünceler peşinde olduğunuz bu dönem bilgi zenginliği yaşamanız söz konusu. Eğitim hayatında ise son derece geniş imkanlar söz konusu. Ortak çalışmalarda üstleneceğiniz roller ve liderliğinizi ortaya koyacağınız hedefler olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Kasım 2019)
İş yerinizde bugün çıkacak bir meselede kendi değer yargılarınızı ortaya koymanız gerekebilir. Bütün baskılara rağmen geri adım atmazsanız sonuçta takdir toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2019)
Sevgilinizden beklediğiniz haber bugün gelecek. Bu haberle birlikte ferahlayacak ve üzerinizdeki tereddütlerden sıyrılacaksınız. Dedikodulara önem vermeyin. İş ortamında dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri iyi hesaplayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Kasım 2019)
Maddi konularda genel anlamda kendinizi olumlu etkiler altında hissedeceğiniz bir gündesiniz. Karşınıza dikkatle değerlendirmeniz gereken bazı fırsatlar çıkacaktır. Özellikle zihinsel üretimlerinizi iyi değerlendirmeniz size maddi çıkarlar getirici bazı alternatifleri beraberinde getirecektir. Maddi konularda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Kasım 2019)
Aile bireylerinizden biriyle çatışıyorsunuz. Ona daha olgun, daha ılımlı, anlayışlı yaklaşmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed