Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR
Koç Burcu » Koç Burcu ve Diyet

Koç Burcu ve Diyet

Koç burcu kararlı yapısı gereği istediği her alanda başarıyı yakalayabilir, buna diyet de dahil. Aşağıdaki örnek diyeti uyguladığı taktirde kolaylıkla 2 kg verebilirler. Diyeti kesintisiz uygulamaktan bir hafta ara vererek uygulamak daha iyi sonuç verecektir. Diyete günde en az 2.5 litre su eşlik etmelidir.

Koç Burcu Diyet 1. Gün
Kahvaltı:1 su bardağı süt, yarım su bardağı mısır gevreği, 100 gram kadar çilek veya arzu edilen diğer mevsim meyveleri, şekersiz kahve veya çay.
Öğle Yemeği: 200 gram balık ile yapılmış buğulama (bir domates, havuç ve patates ilave edin). Yanında yağsız bol yeşil salata ve bir dilim kepek ekmek.
Akşam Yemeği: Mantarlı tavuk, 1 haşlanmış patates ve bol yeşil salata. Öğün aralarında 1porsiyon meyve.

Koç Burcu Diyet 2. Gün
Kahvaltı: 1 yumurtadan süt ilave edilerek yapılan yağsız omlet hazırlayın. Yanında domates, salatalık, ve çay veya ayran.
Öğle Yemeği: Bir porsiyon domatesli, kekik ve elma soslu makarna.Yanında zeytinyağlı haşlama sebze yemeği. Arada bir porsiyon meyve.
Akşam Yemeği: 200 gr ızgara biftek, bol yeşil salata, ara öğün olarak bir bardak yağsız süt.
Koç Burcu Diyet 3. Gün: Kahvaltı: 1 Kaşık bal, 50 gr dil peyniri, 2 dilim kepekli ekmek, ara öğün olarak bir armut. Öğle Yemeği: Izgara tavuk, 2 kaşık pilav, salata. Arada 1 galeta. Akşam Yemeği: 1 tabak sebze yemeği, yeşil salata, ara öğün olarak 1 elma.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed