Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2018)
Hoşlanmadığınız şeyleri değiştirmenin zamanıdır. Yeni bir iş, yeni ev, yeni bir yer, yeni bir plan veya aklınıza gelen her ne ise siz yerine yerleştirin zamanıdır. Mutlu olmak istiyorsanız, ilk önce siz bir adım atmalısınız. Bütçenizi aşmamak kaydıyla farklı şeyler deneyebilir, farklı yollara girebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle sonrası saatlerine kadar hareketli ve enerjiğiz. Enerjimizi kullanabileceğimiz işlerle ilgilenebiliriz. Günün geri kalanında ise, somut adımlar atabilir, gerçekçi yaklaşımlar içerisine girebilir, kararlarımızda daha mantıklı düşünmeye önem verebilir, konusunda uzman, tecrübeli veya yaşça bizden büyük kişilerden fikir alabilir, yardımlarını isteyebiliriz.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Haziran 2018)
Siz başkalarının talep ve düşüncülerini dikkate alarak davranıyorsunuz. Bu yüzden de insanların sürekli olarak her şeyi kendi arzuları doğrultusunda yapmaya çalışmaları sinirinize dokunuyor. Biraz dikkate alınmayı bekliyorsunuz. Bu nedenle yakın bir arkadaşınızla aranızda küçük bir tartışma geçebilir. Sonunda o da size hak verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2018)
Kartınız Anahtar... Yeni girişimler size iyi geliyor. Değerlendireceğiniz öyle çok şey var ki... Ama siz öncellikle yatırım diyorsunuz. Kârlı bir kapı açarak rahatlamanızı sağladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2018)
Aileden gelecek bir katkıyla bir ihtiyacınız için gereken maddi desteği bulabilirsiniz. Ortağınızla aynı dilden konuşmak, iki tarafı da tatmin eden anlaşmalar imzalamak ve bir seyahate çıkmak için oldukça uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2018)
Bugün ilişki ve harcamalar konusunda dikkatli olmanız gerekebilir. Hayranlarınızdaki artış beraberliğinizde gerginlik yaşamanıza sebep olabilir. Ayrıca para konularında karar vermenizi zorlaştıracak çifte durumlarla karşılaşabilirsiniz. Eğlence ve zevkleriniz için yaptığınız harcamalar kontrolden çıkabilir. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Haziran 2018)
Ruh haliniz tatil sonrası çalışmaya pek uygun değil. İşlerin pek yoğun olmaması durumunuzu biraz kolaylaştıracak. Çalışkan ve becerikli olmanız, sistemli olmayışınız nedeniyle hak ettiği randımanı alamıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2018)
İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Haziran 2018)
Hedeflerinizi uzaklaştıran yeni koşulların içinde beklenmedik sürprizler var. Birikimleriniz düşleriniz için yeterli değil, ama ummadığınız kadar destek göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Haziran 2018)
Seyahate çıkmak ve bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak konusunda istek duyabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla güzel planlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed