Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Bugün borçlar ve alacaklar konusu zamanınızın büyük bir çoğunluğuna hükmedebilir. Uzun vadeli borçlarınızı daha kolay ödemek amacıyla kendinize fırsatlar bulabilir ve aynı zamanda ailenizden ve yakın çevrenizden bu konuyla ilgili güzel destekler alabilirsiniz. Hatta sosyal çevrenizden bir kişinin yardımı ile yatırımlar adına çok güzel bir teklifle karşılaşabilir ve bunu geleceğe yönelik hayrınıza çevirebilirsiniz. Bazı konularda farklı fikirlere açık oluşunuz size her zaman yeni kapılar açacak ve gelecekle ilgili güzel gelişmeler sunacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Mart 2018)
Akraba ilişkilerinizi biraz daha verici davranışlarla sürdürmek isteyebilirsiniz. Bugünlerde sizi buna yöneltecek duygusallıklar söz konusu. Geçmişte yaşadığınız olumsuz bir tecrübenin üzerinizdeki etkileri, bugün benzer bir olayda sizi cesaretsizleştirecek. Hayatınızı yeniden şekillendirebilmeniz için doğan bir fırsatı bu yüzden kaçırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Bugünlerde insanlarla pazarlık halinde olacaksınız. Fikir alış verişi ve yoğunluk yakanızı bırakmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Uzun vadeli olarak sizi bağlayacak olan borçların altına girmeyin bugünlerde. Her ne kadar cazip teklifler ve ortak hareket etme planlarıyla gelse de insanlar, anlamadan, dinlemeden, ölçüp biçmeden maddi planlar yapmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Ãœretken ve verimli bir gününüzdesiniz. Yoğun bir çalışma temposu içine girebilirsiniz. Gün içinde ekip çalışmasına ağırlık vermeniz işlerinize hız kazandıracak. Ãœstelik çalışma arkadaşlarınızla paylaşımlarınızı da arttırabilirsiniz. Ancak yeni projelere başlamak yerine günlük çalışma programınıza uymaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Mart 2018)
Çok uzun bir telefon görüşmeniz, sizi bugün fazlaca gerebilir. Yakında alacağınız çok yeni ve ilginç öneriler olacak. Ama siz, öneri sahibine duyduğunuz güven ölçüsünde tepki vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Özel hayatınızdaki ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size gerekli olan güveni bir türlü veremiyor. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, ilişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var. İşinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Mart 2018)
Maddi konularda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Daha çok elinizdeki imkanları değerlendireceksiniz ve yeni girişimlerden kaçınacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Mart 2018)
Yeteneklerinizi çok iyi bir şekilde kullanabileceğiniz ve olumlu girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed