Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Bugün kendi kendinize bazı kararlar almak ve bunu uygulamak isteyebilirsiniz. Fakat içinizdeki şüphelerden öncelikle kurtulmanız gereklidir. Karar verdiğiniz konuda kendinize güvenmediğiniz takdirde yol almanız mümkün değildir. Özel ilişkilerde eğer bir gelecek görmüyorsanız bunu artık sonlandırma kararı alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Geleceğe yönelik düşleriniz var. Bunlarla ilgili gelişen umutsuzluklarınızı yenmeye çalışmalısınız. Birkaç kişiyle birlikte sürdürdüğünüz bir çelişki içindesiniz. Problemin ana kaynağı olarak yaptığınız tahminlerde haklı görünüyorsunuz. Bugünlerde incinebileceğiniz bazı tartışmalar söz konusu. Geçmişin irdeleneceği bu tartışmalarda sabırlı olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Kartınız Işık... Pek çok kişinin bakıp zor gördüğü işleri tek başınıza çözerek kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Bu performansınızı kendiniz dahi keşfetmemiştiniz. Ani gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Maddi konularda “hoca verir talkımı kendi yutar salkımı” denebilecek bir dönemdesiniz. Sanki elinizde olanın akıp gitmesini sessizce seyrediyorsunuz. Sağlam yatırımlara adım atmak için uygun bir günde değilsiniz belki ama bu konuyu düşünüp hataları gözden geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Bugün son derece anlayışlı ve cömert bir gününüzdesiniz. Ilımlı yaklaşımlarınız gün içinde karşılaşacağınız fikir ayrılıklarını çözmede çok işinize yarayacak. Övgü dolu sözler duyabilirsiniz. Mahkemede olan işleriniz varsa buralardan da olumlu haberler alabilirsiniz. Kutlama ve eğlence temaları da öne çıkıyor. Yalnız cömertlik konusunu çok abartmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Bugün işinizle ilgili ufak tefek sorunlar gündeme gelecek. Sorunları büyütmeden, amiriniz olacak kişiyle tartışmadan olayları çözümleme yoluna gideceksiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Bu sıralar duygusal konular sizin için daha ön planda olduğu için mali sorunlarla pek uğraşmıyorsunuz. Küçük bir ödemeniz size hatırlatılacak. Bu nedenle biraz keyfiniz kaçabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Hemen müdahale etmelisiniz. İki arkadaşınız arasındaki küskünlük, birileri tarafından daha değişik boyutlara taşınmaya çalışılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed