Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Bugüne kadar yaptığınız işleri, kurduğunuz ilişkileri ve yılın öne çıkan başlıklarını gözden geçirebilir ve gereken değişiklikleri yapma fırsatı bulabilirsiniz. Kendinizi ön plana çıkartmak isteyebileceğiniz veya ön plana çıkabileceğiniz günlerdesiniz. Yenilikler on gün içerisinde hayatınızda yerini almaya başlayabilir. Hafta başında bahsettiğimiz aşk hayatınızla ilgili etkiler de devrede.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Bugün kendinizle çok barışıksınız. Kendinizi bakımlı ve şık hissedeceksiniz. Zaten öylesiniz de. Uzun zamandır kendinizle ilgilenmiyordunuz, bugün ilgilenmeniz için fırsatınız ve isteğiniz olacak. Bir yol planı yapabilirsiniz. Eğer yolculuk için karar verirseniz, sonuçlarından çok memnun kalacaksınız. Birilerinin bu konuda sizi yüreklendirmesi gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Bugün her şeyden önce risk ve maceraya düşkünlüğünüz var. Harekete geçmeden önce dününüzü kontrol edin. İkili ilişkiler sakıncalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Sosyal olmanızı gerektiren işlerde daha başarılı olacaksınız. Fikirlerini cesurca ve özgürce ifa-de eden tavırlar beğeni toplayacak. Görüşünüze başvuranları geri çevirmeyin. Genele hitap eden konuşmalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Sizinle görüşülmek istenilen önemli bir gelişme var, yakında aranacaksınız. İş yerinizde yaşanacak sarsıntının sizi etkilemeyeceği çok açık görünüyor. Yine de arkadaşlarınızın tedirginliğinden etkileniyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Sevgilinizle küslük yaşıyorsunuz. Küskün tavırlar doğru kararlar almanızı engelleyebilir. Açık ve çok iyi niyetli yaklaşımlar, problemleri paylaşmadan yana, uzlaşmacı tavırlar sergilemenizde yararlı olacak. Bugünlerde iş hayatınızda daha sakin olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Harcamalarınıza biraz daha dikkat ederseniz, alış veriş yapma imkanını bulabileceksiniz. Para harcamayı seviyorsunuz fakat bütçenizi dengelemeyi de öğrenebilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Bazen mirasyedi gibi davranıyorsunuz. Bazı olanaklarınıza yeterince önem verdiğinizi göstermeniz iyi olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed