Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Bugün bütün olumsuzlukların içindeki, mutlu ve her şeye elverişli olan günlerinizden biridir. Olayları olumlu açılarından ele alırsanız herşeyde kazançlı çıkabilirsiniz. İçinizde kaçıp, uzaklaşmak, uzaklara yolculuk yapmak gibi istekler bulunabilir ya da uzun bir yolculuk planlayabilirsiniz. Eğer imkan bulabilirseniz bugün sevdiğiniz bir kimse ya da kimselerle uzakça bir yere gitmeniz sizi son derece rahatlatacaktır. Eğer bozuk giden bir aşk ya da dostluk ilişkiniz varsa onu düzeltmek için vakit kaybetmeden harekete geçmeli ve üzerinizdeki olumlu tesirler sürerken konuyu halletmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Gezegenlerden aldığınız sert etkilerle bugün mesleki ve ailevi konularda zaman zaman zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İletişim ve eğitimle ilgili konularda yoğunlaşma gözleyebilirsiniz. Vereceğiniz ani tepkiler kolayca yanlış anlaşılabileceği için daha ılımlı olmaya bakmalısınız. Yakın ilişkilerinizde daha tutarlı olmanız gerekebilir. Problemleri Merkür ün iletişim konusunda verdiği olumlu destekle aşabileceğiniz söylenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Kartınız Yıkılan Kule... Evli olan Kova burcu mensupları bugünlerde ilişkilerinin ciddi sarsıntıya girdiğini hissederek paniğe kapılabilirler, ancak zararlı çıkacağınız durum yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Bazı kişisel mevzularda derin bir bakı ş açısı kazanmak, görmediğinizi gör mek, ruhsal konularda kendinizi beslemek için elverişli bir gün olabilir. İbadet, yoga meditasyon, geniş perspektif sağlayan bir kitap iyi gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Yeni enerjilere daha açık olacaksınız. Enerjinizi yükseltecek yeni aktivitelere katılabilirsiniz. Düşünceleriniz kadar görünüşünüzde de değişiklik yapma kararı alabilirsiniz. Sağlık konuları da bir hayli önem kazanabilir. Doktor kontrollerinizi yaptırmak için son derece uygun bir gündesiniz. Size çok faydası dokunacak yeni bir yaşam tarzına geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
İş yerinizde beklemediğiniz sorunlarla karşılaşabilir, bazı işlerinizi zamanında halledemeyebilirsiniz. Ayrıca yine iş yerinizde pek iyi anlaşamadığınız bir arkadaşınızla ufak bir tartışma yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Özel hayatınızda sizi huzursuz eden bir durum yok. Sevgilinizle az görüşmek sizi rahatsız etse de, bu sayede birbirinize daha çok bağlanıyorsunuz. İşinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olacak. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi, üstleriniz arasında memnuniyetle karşılanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Epeydir yaşadığınız ekonomik sorunlar bitecek gibi görünüyor. Bugünlerde yapmanız gereken bir ödeme için erteleme önerisiyle karşılaşabilirsiniz. Bu, size kısa süreli bir rahatlama olanağı sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Temmuz 2018)
Çevrenizdeki insanlara fazla güvenip yapacağınız işlerden planlardan bahsetmemelisiniz. Ellerine fırsat geçtiği zaman sizden faydalanabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed