Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2021)
Bugün maddi konularda yeni bir yatırım ya da girişim yapmamanız gereken bir gündesiniz. Büyük çaplı bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız, kararlarınızı yeniden gözden geçirin. Duygusal olarak bugün daha rahatsınız ancak gün içinde hala bazı küçük gerilimler yaşayabilirsiniz. Söylenenler sizi yıldırmamalı çünkü en karışık anlarda bile olumlu bir çıkış yolu bulabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Temmuz 2021)
Bugün keyfiniz pek yerinde değil, hafta onunuzu tam istediğiniz gibi değerlendiremediniz. Daha başka hazırlıklarınız, daha başka beklentileriniz vardı. Pek haz almadığınız biriyle, isteğiniz dışında bir arada olmak zorunda kaldınız. Bugünlerde aile ilişkilerine alışılmadık biçimde zaman ayırmanız hayra yorulmak isteniyor. Ailenize sevinç ve şaşkınlığı bir arada yaşatıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2021)
AŞK: Alçakgönüllü olmayıdenemelisiniz. Her alanda olduğugibi ben istersem olur laflarıkarşı cinsi kırıyor ve tepkitopluyorsunuz.PARA: İş konusunda tuttuğunuzukoparmak çok güzel hareket.Böylece maddi imkanlarınız daha geniş bir alanayayılıyor. Rahatlamanız için böyle olması gerek.SAĞLIK: Evinizde bazı yardımcılar olmasınarağmen her şeyi tek başınıza yapma eğiliminizartıyor. Bedensel gücünüzü koruyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2021)
Ruhsal çalışmalar, spritüel konu-lu aktiviteler, dua, ibadet, meditasyon, yoga veya nefes çalışma-sı gibi arınma, tazelenme ve dinginlik sağlayacak her türlü şey-den fayda alabilirsiniz bugün. Aman parasal konulara girmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2021)
İlişkiler ve ortaklıkların getirdiği maddi manevi yükümlülükler altındasınız. Yakın paylaşımlarda daha esnek ve yapıcı olmanızda yarar var. Aşk hayatında eksilerinizi görmeniz gereken bir süreçtesiniz. Diğer yandan başkalarının maddi kaynaklarına olan ihtiyacınız artıyor. Özellikle borç alacak konularında bazı mücadeleler sizi fazlasıyla yorabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Temmuz 2021)
İsteklerinize ulaşmak için sabırsızlıklar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. İnsanlar üzerinde güçlü bir etki bırakacaksınız ve içtenlikle düşüncelerinizi kabul ettirebileceksiniz. Zihinsel olarak son derece aktifsiniz ve aynı anda birden çok konuyu düşünebileceksiniz. Ancak bu durum dikkatinizin dağılmasına bazı hatalar yapmanıza da yol açabilecektir. Enerji düzeyiniz yüksek ve siz bunu mutlaka kullanmak arzusundasınız. İşinizle ilgili olarak bir süreden beri sürüncemede kalan bir sorunu bugün çözme şansınız olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Temmuz 2021)
Kırılganlığa biraz açık olduğunuz bir gün. Özel ilişkinizde gergin ve aceleci tavırlardan uzak durmaya, olumlu düşüncelerle duygularınızı doğru yönlendirmeye çalışmalısınız. Getirisi çok olacak bir işi başkalarının eksiklikleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Temmuz 2021)
Finansal kaynaklarınızın kesilmesi sonucu büyük bir sıkıntıya girdiniz. Arkadaşlarınızdan yardım isteyin ve durumunuzu düzeltmek için bazı girişimlerde bulunun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Temmuz 2021)
Yeterli ilgiyi göstermeyişiniz, bir konuda kat edilen yolu görmenizi engelliyor. İlginizi arttırmanız durumunda çok cepheli değerlendirmeler içine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed