Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
İlişkilerinizi sıfırlamak ve kendinize zaman ayırmak için güzel bir zaman. Seçimlerinizi doğru değerlendirirseniz ve kendinize inanarak hareket ederseniz ilerleme şansınız bugün artıyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
Çok sabırlı davrandığınız bir ilişkinizde, artık sabrınızın tükendiğini hissediyorsunuz. Bunu bugün bu ilişkinize belirtmeye kararlısınız. İncitmeden nasıl yapacağınızı düşünüyorsunuz. Bir konuğunuz var, habersiz gelecek. Onunla bir tartışma yaşayacaksınız. Bu tartışmanın gerginliği bütün gün sürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
Kartınız Erime... Bağlandığınız ve asla terk etmem dediğiniz alışkanlıklarınızı bugün değiştirebilirsiniz. Siz de farkına vardınız bazı şeylerin değişmesi gerektiğine. Yenilik şans getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
Bugün için planladığınız bir yolculuk varsa eğer, gideceğiniz yere varmak konusunda aceleci davranmaya kalkmayın. Bu sizi fiziksel riske sokmakla kalmayıp aynı zamanda mekânın keyfini çıkarmanıza da engel olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
Yabancıları içine alan meşguliyetler sizi yormakta. Ancak yenilenme içinde olduğunuz bu dönem başarılı geçebilir. Eğitsel çalışmalarda yeni bir yön arayışı içinde olmanız söz konusu. Kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar üzerinde durmalısınız. Yeni haberler ya da kişiler bir çok konuda önünüzü açacaktır. Özellikle akademik çalışmalarda yeni sorumluluklar öne çıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
İşle ilgili gösterdiğiniz istikrar, takdir topluyor. Bunun sizi tetikleyip eforunuzu arttıran bir etki yarattığı imajı veriyorsunuz. Bu çabanızla yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
Aksi takdirde içinizden yükselen duygular sizi zorlayabilir. Sizi ne kadar çok sevdiğini unutmayın. Çalıştığınız arkadaşlarınızdan objektif olamadığınız şeklinde eleştiriler alıyorsunuz. Kulaklarınızı başkalarının görüşlerine kapadığınız ve işle ilgilenmediğiniz söyleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
Mal mülk edinme projesi sizi bugün aktifleştirmek durumunda kalabilir. Bazı kağıt işleriniz olabilir ama yatırımlarınız olumlu. Beklediğiniz para bugünlerde elinize geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Ağustos 2019)
İş yaşamınızda atılım yapmanız için her şey hazır. Biraz cesarete ihtiyacınız var. Size cesaret verenlerin görüşlerini dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed