Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
Bugün şansa açık oyunlarda kazanç sağlama oranınız yüksek olabilir. Yanlız günün ilk saatlerinde bu şansı yakalayabilirsiniz. Ayrıca çok az bir zaman içinde şansınız geri dönecektir. Günün ikinci yarısında zihinsel yönden veriminiz devam edecektir. Gerek aile büyükleriniz, gerekse yaşlı kimselerden gelen olumlu yardımlar size yeni bir yön kazandırabilir. Sonunda rahatlayacağınız bir sıkıntıdan geçeceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mart 2019)
Yeni kurduğunuz bir dostluk size her gün biraz daha hayal kırıklığı yaşatıyor. Bu kadar yanılmış olabilmeniz sizi üzüyor. Ona son kez şans vermeyi düşünüyorsunuz. Bir süre daha şans tanıyıp sonunda bu ilişkiyi kesmeye çalışacaksınız. Bugün hiç beklemediğiniz bir ziyaretçiniz olabilir. Onun vereceği bazı haberler yaptığınız planları gözden geçirmenize neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
Aile bireylerinizin gidişatları sizi korkutuyor. İş yerinizde problem yok ancak maddi sıkıntı içerisindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
Bugünlerde kafanızda sizi ileriye götürecek çok fikir uçuşuyor olabilir. “Olmaz” diyen değil de “nasıl yaparız” diyen sese kulak verin. Yaratıcı fikirlerinizi uluorta paylaşmayın. Kendisininmiş gibi hare-ket etmeye kalkanlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
Bugün alacağınız haberler planlarınızda değişikliklere sebep olabilir. Yurtdışıyla bağlantılı işlerinize yeni şartlar veya talepler gündeme gelebilir. Eğitimle ilgili konularda ise üstlerinizin fikirlerini değiştirmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Çevreniz olaylara sizin kadar geniş bakamıyor. Düşüncelerinizin arkasında son derece sakin ama bir o kadar sağlam durmaya devam edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mart 2019)
Akşama doğru önemli bir telefon gelebilir. Bir çalışma arkadaşınızla birlikte gösterdiğiniz dayanışma zevkli bir iş ortamı yarattığı gibi, diğer çalışma arkadaşlarınıza da güzel bir örnek oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2019)
Özel hayatınız mutlu gidiyor. Ancak aynı anda birçok işle uğraştığınız için sevdiğiniz kişiyi ihmal etmemeye dikkat edin. Üzerinizdeki iş stresi yüzünden kırıcı ve suçlayıcı bir yaklaşım içinde, karşınızdaki insanı üzebilirsiniz. İşle alakası olmayan kafa karmaşaları, iş yaşamınızı da karartıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mart 2019)
Bugün kaynaklarınızı düzenlemek için çaba sarfedebileceğiniz görülüyor. Kendiniz ve sevdikleriniz için para harcamak hoşunuza gidebilir ve harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mart 2019)
Son zamanlarda çok kilo aldınız. Kilolarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün aile fertlerinize yönelik harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed