Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Bugün kendi farklılığınızı ve özgünlüğünüzü daha iyi hissedeceğiniz olaylarla ya da kişilerle karşılaşabilirsiniz. Daha nesnel ve mantıklı yaklaşımlar size kalıcı başarılar getirebilir. Elde etmek istediğiniz şeylere karşı güçlü ve azimli duruşunuz özellikle aile bireyleri tarafından takdirle karşılanıyor olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Siz detaylardan çok bütüne önem veriyorsunuz bu yüzden aldığınız işlerde çabuk neticeye varıyorsunuz. Ancak ikili ilişkilerde bazen küçük bir sözün büyük anlamlar doğuracağını unutmamalısınız. Bu yüzden karşı cins ile ilişkilerinizde daha uyanık olmak durumundasınız. Yoksa sevdiğiniz insanın sizden şüphe etmesine neden olursunuz. Parasal konularla ilgili harcamalarınızda plan değişikliği yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
İlişkinizdeki denge çubuğuna yön vereceksiniz. Bugün, maddi manevi olarak iyi bir gün geçireceksiniz. Yaşamınızda oluşan aksilikler karşısında huzursuz olmanız için bir neden yok. Kendinizi suçlayıp boşuna zor duruma sokuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Gün boyu kendinizi açıklamak ve yaratıcı taraflarınızı göstermek için çırpınıp durdunuz. Yeni ve alışılmadık olayların gelişmesini bekleyebilirsiniz. Sizi kısıtlayan her şeyden uzak olmalısınız. Sağlığınız iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Yaşam enerjinizin yükseldiği bu dönem oldukça kararlısınız. Kararlarınızı ve ilişkilerinizi etkileyen olumlu geçecek bu dönem size şanslı gelebilir. Hayat görüşünüzü yenilemeniz, hem işle ilgili hem de kişisel konularda kendinizi geliştirmeniz için önünüz açık. Yolculuklar ve entelektüel çalışmalarda zihinsel yaratıcılığınızı geliştirecek imkanlar bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Bugün ender rastlanan bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir. Bu fırsatın önemini ilk bakışta anlayamayabilirsiniz ama sizi çok iyi bir noktaya taşıyabilir. En azından bu iş üzerinde bir kaç gün düşünmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Aşk hayatınız zorlu bir sürece girmek üzere. Karşılıklı olarak samimiyet beklentileriniz var. İki tarafın da, daha samimi oldukları şeklindeki yanılgılar uzlaşmayı güçleştiriyor. Çalışkanlığınız ve titizliğinizle, üstlendiğiniz işleri başarıyla bitiriyorsunuz. İnsanlara ani ve sert tepkiler vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
İş hayatınızdaki aktifliğiniz maaşınıza yansıyabilir. Para konularında risk almaktan mümkün olduğunca kaçınmanız gerekiyor. Sizi yüreklendiren kişilerden çok gerçekleri göz önünde bulundurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mayıs 2018)
Abur cubur yemekten ve uykusuzluktan kaçınmalısınız. Son günlerde alışkanlık haline getirdiğiniz bu tercihler, size yorgunluğunuzu daha da hissettiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed