Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Eğitim, seyahatler ve yurt dışı kaynaklı konularınızla ilgili aile üyeleri arasında bazı sorunlarınız oluşabilir. Özellikle kadın aile üyeleri kıskançlık ve rekabet yaparak geçmişte oluşan başarısızlıkları önünüze tekrar getirebilir. Bu noktada ümitsizliğe kapılmadan hareket etmeli ve planlarınız dahilinde yaşamınızı şekillendirmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Bazen geçmişi düşünmekten bugünü yaşayamaz hale geliyorsunuz. Bugünlerde içinde bulunduğunuz zamanı değerlendirmek yararınıza olacak. Duygusalsınız. Davranış ve kararlarınızı bu özelliğinizden bağımsız belirlemede zorluklar çekiyor gibisiniz. Bugünü, algılama yeteneğinizi diri tutarak geçirmeniz halinde çok sevinçli bir akşam yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Kartınız Silah... Kendi alanınızda kendinizi öylesine güzel yetiştirmişsiniz ki insanların ilgisini hemen üzerinizde topluyorsunuz. Bilinmeyene eğiliminiz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
İş hayatında bazı projeler aklınızı karıştırmaya başladı. Sakin olun. Sizinle çalışmayı arzu etmeyenlerle yollarınızı ayırma kararı alabilirsiniz. Yaşadığınız ekonomik kayıplar yerini kazanca bırakıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Sosyal çevrenin getirdiği yeni tanışmalar ve keyifli arkadaşlıklar söz konusu. Beraberce yapacağınız işlere odaklanabilir, çalışmalarınızdan akıcı sonuçlar alabilirsiniz. Grup içerisinde alacağınız sorumlulukların tamamlanması ile sosyal ortamlarda daha fazla yer alabilirsiniz. Bu dönemde gelecekler ilgili daha uzun vadeli planlar yapmakta kararlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Güne çok enerjik başlıyorsunuz. Hafta ortasının hareketliliği, önceden planlamadan yaşadığınız mutluluklar, hepsi birlikte sizi yenilemiş gibi. Kararlılığınızı korumanız çok güzel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Aşk hayatınız kritik dönemde, bununla ilgilenin. Sevgilinizle ilişkiniz çok kötü durumda ama ondan bir türlü kopamıyorsunuz. Onunla sorunlarınızı konuşarak, ilişkinizin devam edip etmeyeceği konusunda karar almaya çalışın. İş ortamınızda doğru olanı yapmaya çaba gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Paranızı doğru yerlere kanalize edebilmeniz, gerçekçi bir gözlem gerektiriyor. Önemli olan doğru kararlar verebilmeniz. Bir yakınınız bu konuda size destek olma yanlısı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Sosyal çevrenizde size ilgi gösteren karşı cinse karşı dikkatli olmalısınız. Onunla bir gelecek olmadığı gibi sevgilinizle güzel giden beraberliğinize de gölge düşürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed