Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Bugün sosyal çevreniz veya yakın çevrenizle önemli iletişimleri gerçekleştirebilir ve grup çalışmalarında aktif bir rol üstlenebilirsiniz. Topluluk içinde söyleyeceğiniz bazı söylemlerle adınızdan söz ettirecek orijinal yönünüz ve yenilikçi tarafınızla göz dolduruyor olacaksınız. Zaten insanlar sizin bu yönünüzün farkında. O yüzden bütün sosyal toplantıların vazgeçilmezlerinden olmanız bir tesadüf değil.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Sizin için en güvenli seçenek ne ise onu tercih edebilme yeteneğiniz var. Profesyonel anlamda bir atılım söz konusu. Bunu artılarını ve eksilerini çok iyi hesaplayarak yapmalısınız. Bugünlerde yaşamınızla ilgili bazı muhasebeleriniz var. Bu dönem, hayatınızda risk almak istemediğiniz, evinize ve sevdiklerinize yakın olmak istediğiniz bir döneme benziyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Kartınız Hayal... Bazı isteklerde bulunmanıza rağmen güvendiğiniz kişiler yanıt vermiyor gibi. Bu durum elbet sizi çok üzmekte ama isterseniz kendiniz de başarabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Hız kazanan sosyal faaliyetlerinizde bazı organizasyon bozukluklarıyla karşılaşabilirsiniz. Maddi kazancınız artıyor ancak aşırı para harcama huyunuz sizi sıkıntıya düşürebilir. Gösterişten uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Bugün ani ve heyecanlı gelişmelere karşı hazırlıklı olun. Özellikle iş ve para konularında çalışkan ve dikkatli olmanızı gerektirecek durumlarla karşı karşıya geleceksiniz. Gelişmeleri lehinize çevirmekse sizin elinizde olacak. Kendinizi korkuya ve endişeye bırakmak yerine daha soğukkanlı ve planlı hareket etmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Şubat 2018)
İş ortamınızda oldukça yoğun olacağınız ve çalışmalarınızın üzerine tamamen yoğunlaşacağınız bir gündesiniz. Düşüncelerinizi ve planlarınızı kendinize saklamak eğilimindesiniz. Kafanızdaki sorunlara ilişkin endişeleriniz ve kuşkularınız artabilir. İşinizle ilgili çeşitli güvensizlikler duyabileceğiniz bir gündesiniz. Başarılı olma isteğinizde artış olacaktır ve rekbette öne geçmek isteyeceksiniz. Detaylara dikkat edeceksiniz ve ayrıntıları iyi değerlendirebileceksiniz. Genel olarak çok fazla acele etmez ve kuruntulu davranmazsanız son derece başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Bugünlerde çok alıngansınız. Sevgilinizden beklediğiniz fedakarlıkların istediğiniz gibi olmadığını düşünüyorsunuz. Bu düşünceleriniz sizi gerginleştirebilir, aranızda çıkacak tartışmaları büyütmemeye çalışın. Meslek hayatında riski seviyorsunuz. Bazı girişimlerinizde kararsızlıklar yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Maddi sorunlarınızı ortadan kaldırmanın rahatlığı içindesiniz. Maddi sorunlarınızı yoluna girdiği bu günlerde karlı yatırımlara yönelebilirsiniz. Yatırım kararlarınızda bazı bilgili kimselerden yardım alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Doğrudan müdahalenizin en azından yarar sağlamayacağı çözümsüzlere uzak durmanızda yarar var. Bugünlerde bazı gelişmelere dışardan daha fazla etki edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed