Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Bugün sevdiğinizin size sadık olduğu kadar, sizin ona sadık olmadığınız görülüyor. Küçük ve heyecanlı kaçamaklar yapabilirsiniz. Arzularınızın artışı, sizi oldukça karışık düşüncelere götürebilir. Bu sebeple daha dikkatli ilişkiler kurmanızda fayda var. Hisleriniz ve duygularınız şuursuzca yükselebilir. hatta bunları kontrol etınekte güçlük çekebilirsiniz de. Genellikle kısa ilişkileri tercih edeceksiniz. Eğer aşırı eğilimler gösterdiğinizi hissederseniz, sosyal yönünüze ağırlık vermenizi tavsiye ederim. Hatta uzun zamandır görmek istediginiz bir film veya oyunu izlemeye gidebilirsiniz. Bu sizi sakinleştirebilir ve doğal dürtülerinizin yoğunlaşmasını engelleyebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Yakın bir dostunuzla kırgınlığınız var. Onun, olacağına varsın gibi bir tavır içine girmesi sizi iyice kızdırıyor. Bu akşamı onunla oturup konuşmak için uygun görüyorsunuz. Bu görüşme isteğinizde sizi bir sürpriz bekliyor olacak. Bir arkadaşınızın ailesindeki sağlık sorununa çok üzülüyor, ilginin ötesinde bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Yakında çok özlem duyduğunuz birini görme fırsatı yakalayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Gün başlangıcında ufak tartışmalar yapabilirsiniz. Ancak gün ortasına doğru keyfiniz yerine gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Bugünü sıradan bir şekilde planlamaya kalkarsanız işler beklediğiniz gibi gelişmeyebilir. Ani bir yolculuk ve sevdiklerinize yapacağınız bir ziyaret, gününüzü renklendirebilir. Bazı kişilerden sürpriz haberler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Maddi konuların getirdiği sorunları çözme çabanız göze çarpıyor. Gelir gider dengenizi sarsan harcamaları en aza indirmek bir çözüm olacaktır. Ancak yatırım planlarınızda beklemeniz gereken bir süreçtesiniz. Daha sıkı çalışmak, elinizdeki kaynakları korumak önceliğiniz olmalı. Beklediğiniz parasal destekler ise sorunlarınızı çözecek boyutta görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Şubat 2020)
İş hayatınızda başarılısınız. Bir iki problemli ilişkiyi de iyi idare ediyorsunuz. Bugünlerde biraz ferahladınız, ama bu rahatlama sandığınız gibi uzun sürmeyecek gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Önemli ve değişik bir dönem geçiriyorsunuz. İş yaşamında beklemediğiniz olayların patlak vermesi, sizi karar almaya zorlayabilir. Alışveriş yaparken daha akıllıca ve işinize yarayacak şeyler almalısınız. Kuşku ve endişe dolu duygu ve düşünceler, siz de psikolojik bazı problemlere yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Bir arkadaşınıza verdiğiniz bir söz, sizi maddi olarak sarsabilir. Kendinizden çok başkaları için para harcama alışkanlığınızı şu sıralar biraz frenlemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Size antipatisi olan bir takım insanlar var. Bu kişiler sizin çok konuştuğunuzu ve baş ağrıttığınızı düşünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed