Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2018)
Aşırı eğilimler gösterdiğinizi hissederseniz sosyal yönünüze ağırlık vermenizi tavsiye ederim. Bu sizi sakinleştirebilir ve doğal dürtülerinizin yoğunlaşmasını engelleyebilir, değişiklikleri birden yapmanız sakıncalı olabilir diyorum. Çevreden gelen etkiye karşı ani reaksiyonlar göstereceksiniz akşama doğru ani tanışmalar ve çevreyi yenileme fırsatları görülebilir. Tanışmalar yoğunlaşacak. Genellikle kısa süren ani aşk ilişkilerini tercih edeceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Temmuz 2018)
Bugünlerde yaşayacağınız bir gelişme, sosyal yaşamınızda biraz daha dikkatli davranmanıza neden olabilir. Herkes grup ilişkilerine ve kolektif yaşama sizin baktığınız gibi bakamıyor, sorun da buradan kaynaklanıyor. Sizin fikirlerinizden çok etkilenen bir yakınınızla yakından ilgileniyorsunuz. Size zaman zaman yorucu gelse de, kendinizi onun koruyucusu gibi görüyorsunuz. Bu ilişki bir süre daha böyle devam edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2018)
AŞK: Kendinizi karşı cinse zorlakabullendirme eğilimindeolduğunuzu belli etmemelisiniz.Yoksa kıymetinizi bilmeyecek.Onu kazanmak istiyorsanız,ondan uzak durarak çok dahadikkat çekici hale gelebilirsiniz.PARA: Yönetimi seven yapınızla istediğiniziyaptırarak bunun tadını çıkarıyorsunuz. Ancak birsüre sonra kırgınlıklar başlayabilir.SAĞLIK: Bugün spor yapmaya zaman ayırmanızsizleri moral olarak destekleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2018)
Keyfinizi yerine getirecek aktivitelerle birlikte yeni fırsatlar çıkacak karşınıza. Yersiz korkularınız ya da buna benzer bazı sorunlarınız varsa, ruhsal bir şifa yönteminden destek bulabilirsiniz. İş yerinde sizden büyük arkadaşlarınızdan eleştiri yanında cesurca sayılabilecek destekler de bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2018)
Beklentilerinizi dile getirme, somutlaştırma çabası öne çıkıyor. Bu kararlılığınızı korumalısınız. Gün içinde işten yana sizi destekleyici durumlar oluşabilir. Bu destekler sayesinde maddi kazançlarınızda artış meydana gelebilir. Sosyal açıdan hareketli bir gündesiniz. Yeni mekanlara gidebilir farklı uğraşları olan insanlarla tanışabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Temmuz 2018)
Önünüzde işinizde yine hamle yapabileceğiniz bir fırsat var. Bugün uyanık davranırsanız bununla ilgili veriler elde edeceksiniz. Bugünlerde işleriniz yolunda gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2018)
Aşk hayatınızda herhangi bir problem yok, büyük bir uyum söz konusu, her şey yerli yerinde. Ona beklemediği sürprizler yapabilirsiniz. Çalıştığınız iş yerinde hareket kabiliyetinizin sizin dışınızdaki güçlere endeksli olması, çaresizliğinizin artmasına ve kendinizi kurban gibi hissetmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Temmuz 2018)
Bilginiz dışındaki harcamalara koyduğunuz sınırları biraz genişletmeniz gerekebilir. Para konularında hassassınız. Tasarruflarınızla ilgili yeni öneriler ilgilenmeye değebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Temmuz 2018)
Çevrenizdeki bazı kişilerin sizinle ilgili yanlış izlenimleri var. Zor, ulaşılmaz biri olduğunuz şeklindeki düşüncelere bu kadar duyarsız kalmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed