Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Duyacağınız ya da daha önce duymuş olduğunuz bazı dedikodular sizi biraz endişelendirebilir. Bu gibi temelsiz şeylere dayanarak birlikte olduğunuz insanı bunaltma eğilimindesiniz. Kafanızdan kuruntuları atıp, olumlu şeyler düşünmeye çalışmalısınız çünkü zaten olumsuz düşünmenizi gerektirecek bir durum yok. Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan da uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın.. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar. Sizin sorununuz iyi niyetinizin anlaşılmaması.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
İş yaşamanız da, özel yaşamınız da oldukça hareketli. Enerjiniz çevrenizdekileri de olumlu etkileyecek. Şansla ilgili düşünceleriniz, bazı şeyleri kabullenmekten kaçış gibi. Sizi şansınıza küstüren olayların nedenlerinde biraz da kendi eksikliklerinizi aramalısınız. Dünü biraz farklı bir dinginlikle geçirdiğiniz için bugüne çok enerjik başlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
AŞK: Duygularınızı vefikirlerinizi asla saklayın.Heyecan veren, güzel bir ilişkinizzaten var. Önünüze çıkan herengeli yıkma gücüne sahipsiniz.Aşk yaşamınız olumlu gidiyor.İŞ: Sizlerin karşılaştığı güçlüklerher zaman başarıyla sonuçlanmıştır. Çünküçalışkan, özverili ve hafızası güçlü kişilersiniz.Bugün de önünüze çıkan engelleri yeneceksiniz.SAĞLIK: Toplum içerisinde hoşgörülü, insanlarıeğlendirebilen ve sağlıklı görünüşe sahipsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Size sunulacak yeni bir kariyer teklifi belki de uzun zamandır beklediğiniz fırsatları yakalamak için bir anahtar olabilir. Rakipleriniz ise başarısız olmanızı bekliyor. Beklediğiniz müjdeli haber geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
İş hayatında kendinize yeni hedefler belirlemektesiniz. Beklentilerinizde ölçülü olmalı, üstlerle ilişkilerin getirdiği sorumlulukları dikkate almalısınız. Kendinizi gösterme şansı bulabileceğiniz koşulları ise kullanabilirsiniz. Tamamlanması gereken önemli konularınızı ise dikkatli ilerletmelisiniz. Amaçlarınıza yeniden göz attığınız bu dönem ilerleme şansı bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Siz diğer iş arkadaşlarınız gibi bazı olaylara kayıtsız kalamıyorsunuz. İşinizi seviyor olmanız, işyerinizdeki gruplaşmalardan olumsuz etkilenmenizi engelliyemiyor. Duyarlı kişiliğiniz pek mutlu görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Bunun, duyguların diri olduğu şeklinde değerlendirilmesi daha yapıcı olabilir. Kısa bir yolculuk ve dinlenme ruhi durumunuzu düzelteceği gibi size yeni fikirler ve enerji de getirecek. Maddi hiçbir meseleniz yok, gönlünüz de huzur içinde olacak. Ciddiye almadığınız bir sağlık sorununuz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Maddi konularda çok net düşünecek ve sağlam yatırımları planlayacaksınız. Kariyerinizin sizin için önem kazanması ve mesleki konulara yoğunlaşmanız maddi konuları ikinci plana atmanıza yol açabilir. Bugün yeni yatırımlarda çok elinizdeki kaynakları verimli olarak kullanmaya çalışmalısnız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Temmuz 2021)
Çevrenizde dolanan büyük paraların peşine düşmeyebiliyorsunuz. Ama çok küçük kayıplar da sizi allak bullak edebiliyor. İlgisiz davranacağınız satış işinizin pekala önemli olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed