Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2019)
Bazı kişilerin hayatlarını kolaylaştırmak veya rahatlatmak adına ileride pişmanlık duyabileceğiniz düzenlemelere veya anlaşmalara onay vermek üzeresiniz. Bağlayıcı sözler vermeden ya da girişimlerde bulunmadan önce iyi düşünün.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ağustos 2019)
Bugünü dinlenmeye ayıracaksınız. Sorunlarınızdan, zihninizi yoran aktivitelerle uğraşmaktan uzak duracaksınız. Sabah saatlerinde ailenizle birlikte keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise bir süredir göremediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebilir ve hoş bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2019)
Karmaşık duygular içindesiniz. Partneriniz ve sizi beğenen bir başka karşı cins arasında kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2019)
İşte yaşadığınız bir gerilim kafanızıfazlasıyla meşgul ediyor. Pürüzlerinüzerine gitmiyor, bunları zamana bırakıyorsunuz.Bu durumu çözene kadarhuzursuzluğunuz sürecek. Plansız harcamalarınızyüzünden sıkıntı yaşayabilirsiniz. Yoğun iştemposunun içinde olmak sizi mutlu ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2019)
Yaratıcı ifade içeren konularla daha yakından ilgileniyorsunuz. Duygularınıza da katabileceğiniz yeni konularda tatmin yaşamanız söz konusu. Kendinizi mutlu edeceğiniz aktiviteler, eğlenceli ortamlar oldukça dinlendirici zamanlar getiriyor. Hayatınıza hareket getirecek aşk ilişkileri, entelektüel paylaşımlar gün içinde kendini gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ağustos 2019)
Zaman, zaman güç kararların başında yalnız kalmanız sizi ürkütüyor. Bu duruma alışmanız gerekecek. Kendinizi aşmak istiyorsunuz. Sizi engelleyen tek olgu, çabalarınızın yetersiz karşılığı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2019)
Özel hayatınızdaki ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size gerekli olan güveni bir türlü veremiyor. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, ilişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var. İşinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ağustos 2019)
Alım-satım ve hisseli paralarla ilgili konularda yoğunluk yaşayabileceğiniz görülüyor. Ailenizin veya eşinizin kaynaklarıyla ilgili kararlar alabileceğiniz bir gün. Hukuksal konularda olumlu gelişmeler gözleyebilir, bu durumdan karlı çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ağustos 2019)
Yeterli ilgiyi göstermeyişiniz, bir konuda kat edilen yolu görmenizi engelliyor. İlginizi arttırmanız durumunda çok cepheli değerlendirmeler içine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed