Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Aralık 2017)
Çok neşeli olduğunda kimseye bir şey vaat etme, çok öfkeli anında kimseye cevap verme. Susarak ve bakarak konuşanlar daha etkilidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Aralık 2017)
Bir sağlık durumuyla ilgili çevrenizde duyulan endişeler, birkaç gün daha problem olarak yaşanabilir. Haftanın sonuna doğru bu konuda rahatlamalar görünüyor. Uzaklarda yaşayan bir arkadaşınızdan uzun zamandır haber alamayışınız sizi düşündürüyor. Onunla birlikte yapmayı planladığınız bazı şeylerden şu günlerde vazgeçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Aralık 2017)
İşte bazı problemler var. Bu problemleri çözümleyebilmeniz için ise zamana ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Aralık 2017)
Sizi biraz serbest bırakacak bir eşiniz varsa bugün keyfiniz katlanacak. “Mutlaka her şeyi bir arada yapalım her anı paylaşım” tavrı sıkabilir. İmkân yoksa birlikte ancak heyecan verici, hareketli, farklı bir aktiviteye katılın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Aralık 2017)
Son derece cesur ve girişken adımlar atıyorsunuz. Bireyselliğinizi koruyarak, ortak çalışmalarda yön gösterici yanlarınızla fark edileceksiniz. Yeni bir amaç ortaya koyabilir, sosyal açıdan yeniliklere, eğitim temalarını içine alan aktivitelere öncelik verebilirsiniz. İş hayatınızda göstereceğiniz disiplin ve kararlılıkla başarılarınıza yenilerini ekleyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Aralık 2017)
Daha önceden başvurduğunuz bir işten haftanın başında aranacaksınız. Ama şimdilik buradan ayrılmak gibi bir niyet göstermiyorsunuz İşlerinizde belli bir yavaşlama var. Yorgunluk çıkarmak için bundan yararlanacaksınız. .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Aralık 2017)
Uzun süredir yaşadığınız bazı duygusal karmaşalar, sizi yanlış yönlendirmeye çok elverişli görünüyor. Çok acil almanız gereken kararlarınızı bir süre ertelemeniz sizin için iyi olacak. İş yerindeki çalışmalarınız kararlı bir biçimde sürüyor. Bazı endişeler duyabilir veya duygularınız harekete geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Aralık 2017)
İşlerinizi yoluna koyabileceğiniz miktarlar sizi zorlayacak. Çevrenizde krediniz sonsuz, ama bu konuyu kendi olanaklarınızla kotarmaya çalışacaksınız. Sıkışık günleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Aralık 2017)
Bazı ilişkilerinizde sorularınızı yanıtlayabilmeniz için, bu ilişkilere daha çok zaman ayırmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed