Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2018)
Hoş bir karşı cins arkadaşlığı kurabilirsiniz fakat siz genç bir kovaysanız ailenizin bu arkadaşlığınıza karşı çıkması ve engel olmak istemeleri mümkündür. Bu durum bazı sıkıcı sözlere sebep olabilir. Eğer siz olgun bir kovaysanız bu defa, iki kişi arasında kararsız kalmanız ihtimali güçlenmektedir. Böyle durumlarda kolay tercih yapamayabilirsiniz. Fakat ne olursa olsun bu durum hoşunuza gidecektir. Sağlığınız esjkiye oranla çok daha güçlü. Bazı şikayetlerinizden kurtuluyorsunuz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Haziran 2018)
Bugün elinize önemli fırsatlar geçecek. Bu fırsatlar uzun süredir kafanızda planladığınız şeylere yakın olduğu için kaçırmayı istemeyeceksiniz ama öyle aksilikler olacak ki bu fırsatları değerlendirmede geç kalacaksınız. Çoğu kez burnunuzun dikine gidiyorsunuz ve ince hesaplar size göre değil. Bu aralar sağlığınıza özen göstermiyorsunuz. Aldırmazlık ediyorsunuz ama baş ağrılarınız huzursuzluğunuzun en önemli nedeni oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2018)
AŞK: Toplum içinde insanlarıeğlendirebilmeniz ve hoş sohbetbir yapıda olmanız partnerinizinsizinle gurur duymasına, biraz dasizi kıskanmasına neden oluyor.Toplum içinde ona olan ilginizibiraz ön plana çıkarmalısınız.İŞ: İş yerinizde yaşadığınız bazı sorunlardakontrolü elinizin altına almak istiyorsunuz. Böyledavranmamalısınız. Davranışlarınız çok sert.SAĞLIK: Doğal besinlerle beslenmeniz gerekiyor.İştahınızı da kontrol altına almayı deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2018)
Maddi anlamda tutumlu olmaya özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Eski alışkanlıklarınıza ara vermeniz ekonomik bakımdan negatif olan pozisyonunuzu iyileştirmek için çözüm olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2018)
Kariyerinizi ilgilendiren her gelişme önemli olacak. İş hayatında kararlı olduğunuz bu dönem birtakım yenilenmelere açık olmalısınız. Yeni sorumlulukları görev bilinci içinde ele almanızda fayda var. Tamamlanması gerekli konular üzerinde titizlikle durmalısınız. İlişkilerden keyif aldığınız bu süreçte yakın çevreden destek görmeniz söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Haziran 2018)
Sizin için iş yaşamında moral, büyük bir etken. Onun korunmasını baş koşul olarak görüyorsunuz. Akşamki toplantınızda bazı düşünceleriniz kabul görmeyebilir.Sabrınızı zorlayan bir iki ilişkiden uzak durmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2018)
İlişkinizle ilgili duyduğunuz kaygıları partnerinizle paylaşırsanız, yersiz olduğunu anlayarak daha fazla büyütmeden çözebilirsiniz. Gereksiz tartışmalardan uzak kalmak istiyorsanız onun da bazı isteklerini yerine getirmeye çalışın. Mesleğinizle ilgili bazı değişiklikler yapmaya çok hazır görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Haziran 2018)
Maddi konularda bir hareket var ve elinize küçük bir para geçebilir. Önceden yaptığınız bir atılımın yeterince sonucunu alamamış olmanız genel olarak canınızı sıkan etkilerden biri. Ancak bu konuda bugün çeşitli atılımlarda bulunma şansınız olacaktır. Maddi konularda acele edebilir yada sabırsızlandığınızı hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Haziran 2018)
Hayatınızdaki temel sorunlar, arada bir hayata küskün gibi bir davranış içine girmenize neden oluyor. Bu küskünlük sorunlarınıza teslim olmanıza yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed