Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2019)
Bugün ilişkilerde ani olaylar ve heyecanlı başlangıçlara karşı dikkatli olun. Zira bu sizi istemeden başı ve sonu olmayan bir macera girdabına çekebilir. Bu ilişkinin beklentilerinize uygun olup olmadığını anlamadan bu şekilde adımlar atmamalı ve kendinizi bu gibi oluşumlarla üzmemelisiniz. Ayrıca sizlere bu konuda tavsiyem başkalarının dolduruşuna gelmemeli ve kendi aklınız fikriniz ve düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmeniz olacaktır. Aksi halde başınızın ağrıması an meselesidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Haziran 2019)
Çok yakın çevrenizde birilerinin problemlerine çok yetersiz kaldığınız duygusu biraz yersiz. Bu duyguyu daha fazla barındırmanız gerekmiyor.Muhtemelen bugün şehir dışından haberler var. Sizin çok daha duyarlı olduğunuz ikili bir ilişki içinde, bazı sıkıntılarınız olabilir. Kafanızda, ilgili kişi tarafından yeterince önemsenmediğiniz fikri var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2019)
Kartınız Ruh... Bazı kişilerle yüzleşmekten kaçınıyor gibisiniz. Oysa hakkınızı sonuna kadar savunmalısınız. Bu kadar geri adım atmayın, hakkınızı elinizden alabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2019)
İletişim kazaları yaşanmasına müsait bir gün. Eğer bugünkü iletişim trafiğini doğru yönetmek istiyorsanız soğuk ve mesafeli tavırlardan vazgeçin ve çevrenizin etkileyici gücünü kullanın. Olası tartışmalarda kavga edin demiyorum ama sadece dinleyip içine atan taraf olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2019)
Artık özürlüğünüz ve kendi istekleriniz peşinden gidiyorsunuz. Sizi bağlayan durumlar geri planda kalırken, içinizden geldiği gibi hareket edebilirsiniz. Duygusal hayatınıza yansıyan gelişmeler ise oldukça sevindirici görünüyor. Aşk ilişkilerinizde çift durumların yaratacağı sorunlara ise dikkat etmelisiniz. Yaratıcı konularda zihinsel becerilerinizi kullanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Haziran 2019)
Nasıl davranacağınızdan emin olamadığınız bir konuda, güvendiğiniz biriyle bugün bir görüşmeniz olacak. Elinizin altındaki iş, sizin harcınız olmadığı şeklinde değerlendirilse de hızla sonuca ulaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2019)
Kırılganlığa biraz açık olduğunuz bir gün. Özel ilişkinizde gergin ve aceleci tavırlardan uzak durmaya, olumlu düşüncelerle duygularınızı doğru yönlendirmeye çalışmalısınız. Getirisi çok olacak bir işi başkalarının eksiklikleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Haziran 2019)
Harcamalarınıza biraz daha dikkat ederseniz, alış veriş yapma imkanını bulabileceksiniz. Para harcamayı seviyorsunuz fakat bütçenizi dengelemeyi de öğrenebilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Haziran 2019)
Şu günlerde size yöneltilen samimiyetlere dikkat etmelisiniz. Çağrıyla gideceğiniz bir yerde size karşı çıkarcı bir yaklaşım söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed