Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2018)
Bugün iletişimsel konularda insanlarla aranızdaki sorunların varlığını daha derinden hissedebilir ve bunları değiştirmek adına harekete geçmek isteyebilirsiniz. Fakat biraz daha beklemeniz de ve insanları olayları ve yaşadıklarınızı daha derinden düşünmeniz de fayda vardır. Yine özel ilişkilerinizde sevdiğiniz kişi ile aranızda oluşan bazı duygusal setlerin nedenini bildiğiniz halde içinizden hiçbir şey yapmak gelmeyebilir. Bu belirsizlik canınızı sıkacak boyutlara çıkabilir. Fakat dediğimiz gibi bazı şeyleri Zamana bırakmak Belki de bizim yapabileceğimizden daha iyi sonuçlar çıkaracaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Mart 2018)
Kovalar, kendinizle ne kadar gurur duysanız yeridir. Kendi hayatınızı idare ettiğiniz gibi başkalarının hayatındaki boşlukları da dolduruyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar adeta siz olmadan yapamaz duruma gelmişler. Zaman zaman bu durumun baskısını üzerinizde hissetseniz de yapınızı değiştiremiyorsunuz. Ortamınızdan biraz uzaklaşmak size iyi gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2018)
İşte bazı problemler var. Bu problemleri çözümleyebilmeniz için ise zamana ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2018)
İşinizdeki yüksek tempo sizi yoruyor olsa da yaratıcı fikirleriniz ve emin tavrınızla başarılı olacaksınız. Beklediğiniz para istediğiniz zamanda olmasa bile kısa sürede geliyor. Bunun her kuruşunu projelerinizi hayata geçirmek için kullanmanız gerektiğini kesinlikle aklınızdan çıkarmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2018)
Şimdi harekete geçme zamanı. İlişkilerin getirdiği huzursuz etkiler aşılırken pek çok konuda başarıya yakınsınız. Yeni öneriler kazançlı çıkacağınız sonuçlar getirebilir. Özellikle sosyal ilişkilerin getirdiği hevesle ilerlemekte olup, kişisel girişimleriniz her açıdan akıcı sonuçlar getirecek. Başlattığınız yeni projeler üzerinden olumlu sonuçlar alınabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Mart 2018)
Yetki konularında şanslı ve ayrıcalıklı olduğunuzu düşünenlere kendinizi kanıtlama çabalarınız gereksiz ve yıpratıcı. Başlarda biraz teslimiyetçi davrandığınız bir ilişkide bu sıralar sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2018)
Sevgilinizin çevresinde hoşlanmadığınız arkadaşları var. Bunlara karşı sert tepkiler vermeye çok hazırsınız. Yaşadığınız duygusal yoğunluk, sizi yanlış tespitlere yöneltebiliyor. Gerçeklerin üzerine cesaretle gidin, hayaller peşinde koşacak zaman geçti. Önünüzde yeni iş imkanları ve fırsatlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Mart 2018)
Maddi konularda sabah saatleri dikkatli davranmayı tercih edeceksiniz ve bu anlamda bazı kaygılar yaşayabilirsiniz. Günün ikinici yarsında ise maddi konuları çok fazla düşünmeyeceksiniz ve bu anlamda kendinizi rahat hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Mart 2018)
Öğleden sonraki saatlerde iş ortamınızda sizi yanıltmaya yönelik bazı bilgiler alabilir yada gereksiz sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144568 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed