Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Arkadaşlık ilişkilerinizde yaşadığınız bazı kabullenmek istemediğiniz gerçekler canınızı sıkabilecek bir noktaya varabilir. Bu noktada karşınızdaki kişiyi yargılamak o an için size kolay gelebilir. Günlük rutin işlerinizde ise bazı aksamalar size yeni fırsatları da beraberinde getirecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Çevrenizdeki insanlarla duygusal iletişiminizin arttığı bir gündesiniz. Bazı sağlık sorunlarından kurtulmanın rahatlığı ile yoğun bir iş temposu içinde olacak ve yarım kalmış işlerinizi tamamlayacaksınız. Ancak günün ilerleyen saatlerinde alacağınız bir haber kafanızı karıştıracak ama bunun üzerinde fazla durmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Maddi açıdan bugün biraz sıkıntı çekebilirsiniz. Ancak aynı zamanda yeterince keyifli olacağınız ve aza kanaat getirebileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Bir seyahat turu ya da arkadaş organizasyonu vesilesiyle kısa bir gezi yapabilirsiniz bugün. Değişiklik iyi gelebilir. Ancak mümkün olduğunca ortama uyum sağlamaya ve canlılığınızı diğerlerine de aktarmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Hayatınız ve yurt dışı bağlantılı işlerinize renk geliyor. Pek çok sorumluluk aldığınız bu konularda kendinizi rahat ifade edebileceğiniz gelişmeler olacak. Eğitim çalışmalarında yaptığınız girişimlerin sonuçlarından da mutluluk duyabilirsiniz. Farklı kişilerin düşünceleri ve deneyimleri size çok yeni tecrübeler getirebilir. Fırsatları değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Zaman zaman monoton bir iş yaşamınız olduğunu düşünüyorsunuz. Oysa monotonluk sizin bir gün bile katlanabileceğiniz bir şey değil. İşyerinde yaratıcılığınızı daha çok gösterebileceğiniz bir değişiklik önerisiyle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Bunun, duyguların diri olduğu şeklinde değerlendirilmesi daha yapıcı olabilir. Kısa bir yolculuk ve dinlenme ruhi durumunuzu düzelteceği gibi size yeni fikirler ve enerji de getirecek. Maddi hiçbir meseleniz yok, gönlünüz de huzur içinde olacak. Ciddiye almadığınız bir sağlık sorununuz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Geçici sıkıntılarınız var. Harcamaları en aza indirip sınırlamanız, az da olsa birikiminize katkı sağlayacak. Ödemelerinizin sıkıntısını erken yaşamaya başlıyor, abartıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Mayıs 2018)
Zaman ve para yitirip gerilim yaşadığınız bir oluşumun içinden bir an evvel çıkmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed