Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
Belli bir plan ya da projenizde ufak tefek ayarlamalar yapıyor olabilirsiniz. Ancak, belki de bazı şeylerin olduğu gibi bırakılması gerekiyor olabilir. Eski arkadaş, amaç veya hobilerinizi hatırlayabilir, ziyaretler gerçekleştirebilirsiniz. Eski bir alışkanlığı günün teknolojik dünyasına uyarlayarak harika bir başlangıç yapabilirsiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
Olumlu düşünmeniz ve duygularınızı doğru yönlendirmeniz gereken bir gündesiniz. Aceleci ve öfkeli bir yapı sergileyebilir, baskıcı tutumlarınızla yakınlarınızı zorlayabilirsiniz. Daha sakin ve esnek davranarak ilişkilerinizdeki dengeyi korumalısınız. Bugün yalnız kalmak ve hoşunuza gidecek uğraşılarla ilgilenmek sizin için daha iyi olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
İlişkinizdeki denge çubuğuna yön vereceksiniz. Bugün, maddi manevi olarak iyi bir gün geçireceksiniz. Yaşamınızda oluşan aksilikler karşısında huzursuz olmanız için bir neden yok. Kendinizi suçlayıp boşuna zor duruma sokuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
Çalışma azminizi ve motivasyonunuzu yüksek tutmanız gereken bir gündesiniz. Bunun aksi için üzerinize gelenler olsa da izin vermeyin. İnat eden bir tavır takınmayın, kararlı duruş engellemeye çalışanların inancını düşürecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
Ortaklaşa konularda ve işle ilgili anlaşmalarda önemli bir süreç. Sizi destekleyen etkilere rağmen daha esnek olmalısınız. Önerileri kendi süzgecinizden geçirmeniz halinde bu dönem kazanımlar söz konusu. Günün ilerleyen saatlerinde ortaklıkların parasal yönü öncelik kazanacak. Aynı zamanda kaynaklarınızı ilgilendiren konularda endişe yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
İşle ilgili kafanızı haddinden fazla kurcalayan konuları çözüme ulaştırmanın rahatlığını yaşıyorsunuz. Kararlı ve istikrarlı yapınız sayesinde iş ortamınızdaki insanların da güvenini kazanmışsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
Aşk hayatınız kritik dönemde, bununla ilgilenin. Sevgilinizle ilişkiniz çok kötü durumda ama ondan bir türlü kopamıyorsunuz. Onunla sorunlarınızı konuşarak, ilişkinizin devam edip etmeyeceği konusunda karar almaya çalışın. İş ortamınızda doğru olanı yapmaya çaba gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
Biraz daha sağlamcı arayışlar, aile içi tartışmalı engelleme niyetlerini de azaltabilir. Paranız bu sıralar biraz risk altında. Bir konudaki kararlılığınızı aldığınız uyarılarla azaltabilirseniz, bu riski ortadan kaldırabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Mayıs 2019)
Aşk yaşamınıza hakkettiği kadar sıcak ve saygın bakmanız gerekiyor. Bazı diyaloglarla, ne kadar yersiz kuruntular içinde olduğunuzu anlamak sizi mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed