Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Belli istekleriniz, fikirleriniz, ihtiyaçlarınız veya planlarınız konusunda net olmazsanız veya bu tür beklentilerinizi dile getirmezseniz gereken desteği bulmanız zor olabilir. Sesli düşünmenin yararı var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Çevrenizdekilerden çok şey bekliyorsunuz ve bunlar karşılanmadığı zaman da üzülüyorsunuz. İnsanların verdikleriyle de yetinmeyi bilmek sizi daha mutlu edebilir. Bugün en yakınlarınızdan bile gizlemeyi uygun göreceğiniz çok özel bir görüşme söz konusu. Bu gizlilik, bazı meraklardan korunmanın dışında da niyetler taşıyor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Kartınız Aşıklar... Bugün evli olanlar ilişkilerinde son derece saygın konuma ulaşacaklar. Bekarlar ise kaybetmiş oldukları ilişkilerini geri kazanmak için çabalıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Hareketli ve işlerinizi hızlıca yetiştirmeniz gereken bir gün. Hesaplamalar, el becerisi, maharet gerektiren şeyler, konuşarak halledeceğiz, ikna yeteneğinizi ortaya koyacağınız işler için uygun. Hız tek amacınız olmasın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
İçine girdiğiniz koşulları ciddiye almanız gerek. Zira gün ortasından sonra şartlar pek lehinize olmayacak. İşle ilgili hedefler peşinde olduğunuz bu dönem beklemede kalmanızda yarar var. Olayları akışına bırakmanız en azından sizi bazı risklerden uzak tutacaktır. Geçmişle ilgili konuları daha fazla sorgulamaktan artık sakınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Bazı önemli problemleri çözmenin huzurunu yaşıyorsunuz. Önümüzdeki günler sizin için stressiz ve sakin geçecek. Uzun zamandır böyle bir huzurlu iş ortamına ihtiyacınız vardı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2019)
İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Çok ciddi bir para bağlantısını kaybedebilirsiniz. Para sorununuz yok denilebilir ama bu işe ihtiyacınız var idi. Yakında bir miktar borç almak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Nisan 2019)
Sonuç almaya çalıştığınız bir çabanız sizi maddi anlamda bir yıkıma götürebilir. Buna dikkat etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed