Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Size en uygun olan konularda yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanabileceğiniz günlerdesiniz. Ancak, öncelikle, size neyin en uygun olduğuna karar vermeniz gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Arkadaşlık duygularının egemen ve belirleyici olduğu günler içindesiniz. Yeni tanışmalar, varolanlara yönelik sorgulamalar iç içe ve sık, sık gündeminize gelebilir. Edilgen kişiliklere kolay, kolay göstermediğiniz hoşgörü, bugünlerde yaşayacağınız olayla bir anlamaya çalışma uğraşına dönüşüp sizi kendinizle yeniden tanıştıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Dönüşü olmayan hatalarYapmaya başladığınızı farkEttiniz ve yarı yoldandönmeyi başardınız.Özlediğiniz insanlarıGörmek isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Bugün midenizi yoracak yiyecekler tüketmemeye çalışın. Bolca yemeye sebep olacak güzellikte fazla yiyeceğin olduğu bir ortamda kalabilirsiniz. Bir davete katılacaksanız abartılı bir iştah sorunu yaşamamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Bugün daha fazla sorumluluk almanız, işle ilgili konulara odaklı zaman ayırmanız gerekecek. Yorucu olacak şartları yeniden düzenlemek için yeni planlar yapmanız şart. Yaptıklarınızın herkes tarafından görülebileceği fırsatları kullanarak ilerleyebilirsiniz. Yapıcı olmanız halinde süregelen engelleri aşma şansınız olacak. Aile içi ilişkilerde ılımlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Bazı ihmalkar davranışlar sinir bozucu gelse de, konumunuz ilişkileri germeye hiç elverişli değil. Bugünleri sakin geçirmeniz yararlı olacak. İlerde birçok şeyin zaman içersinde nasıl çözüldüğünü göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Yaşadığınız ilişki yeni gelişmelerle yön değiştirebilir. Bununla ilgili belirtiler var ama biraz daha dikkatli olmalısınız. Uzun süredir boğuştuğunuz sorunlar yine gündeme gelebilir. İş hayatınızdaki başarınızın sebeplerinden bir tanesi de hırslı ve tuttuğunu koparan biri olmanızdan kaynaklanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Para durumunuzda iyiye gidiş gözleniyor. Yakında alacağınız bir haberle sevineceksiniz. Bugünlerde bir arkadaşınızla birlikte ortak bir yatırımınız söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Bugün yapacağınız ödemeler yüzünden maddi durumunuzda bir bozulma olabilir. Hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed