Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Bazı konularda sabrınız tükenmiş veya zorlanıyor olabilir, ama bunu açıkça dile getirmeniz size fazla bir şey kazandırmayacaktır. Dolayısıyla, açık konuşup kötü görünmek yerine daha mantıklı ve farklı yöntemler bulmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Çevrenizde gelişen olayları ya da dışarıdan duyduklarınızı iyice anlayıp dinlemeden harekete geçmenin bugün büyük üzüntüsünü duyacaksınız. Bu olumsuz davranışlarınız yüzünden çok kalpler kırıldı. İnsanları yargılamadan önce iyice anlayıp dinlemelisiniz ve biraz daha esnek olmalısınız. Bugün eski bür dotunuzla sohbet edecek fırsat bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Harekete geçmeden önce düşünmeyi adet haline getirmelisiniz. Fevri çıkışlar sizin için iyi olmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Mesleğinizde yeni bir çalışma grubunda yer almanız ya da bireysel olarak yeni bir işi devralmanız gerekebilir. Her durumda kendinizi yalnız ve desteklenmemiş hissedebilirsiniz. Yol haritası için değişik fikirlere fırsat verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Sabırlı ve temkinli olmanız gereken koşullar içindesiniz. Ortaya çıkan gelişmeleri kolay aşamayacağınızı bilmelisiniz. Zaten uzun süredir geçmişle ilgili konularda önemli sorgulamalar yapmakta idiniz. Şimdilik olanlardan ders almalı, önünüze bakmalısınız. Ele almanız gereken öncelikler arasında iş hayatı dikkat çekecek. Ãœzerinizde artan bir baskı olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Heyecan ve enerji dolusunuz ama dikkatinizi aşırıya kaçırırsanız sorun yaşayabilirsiniz. Kişilik çatışmalarından oldukça uzak durmalısınız. Bugün işbirliklerinde isteksiz bir tavır sergileyebilirsiniz. İş yaşantınızda yolunda gitmediğini düşündüğünüz konular yüzünden huzursuzluklar yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Sevgilinizle olası iletişim problemleri yaşamamak için sözlerinize dikkat etmeye özen gösterin. Gün içerisinde ilişkinizle ilgili anlayışınızı değiştirecek olaylar yaşayabilir ve dikkatinizi kendinize yöneltebilirsiniz. Bugün iş yerinde sakin olmaya çalışın. Kırılganlığınızı da kontrol etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Bazı alacaklarınızın da peşine düşmeniz gerekebilir. Birikimleriniz düşleriniz için yeterli değil, ama ummadığınız kadar destek göreceksiniz. Bugün epeyce önemli bir ikili görüşmeniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Temmuz 2021)
Emaneten size bırakılan yüklü bir para sizi tedirgin ediyor. Koşullarınız onu kullanmaya çok elverişli. Ama böyle konularda prensipli birisiniz, şeytana uymayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed